Valhalla Fighting - 14.04.2024 -STORM CLUB

FanaticShop.eu - ultras & hooligans streetwear

Hooligans.cz vyhlašuje soutěž o nejlepší Československou nálepku za rok 2011. Navazujeme tímto na hlasování z předešlých let, které dříve probíhalo v zinu Football Factory a později na těchto stránkách. Rádi bychom tímto způsobem opětovně rozproudili soupeření a rivalitu mezi tuzemskými fanouškovskými tábory.

Nejprve je nutné nashromáždit soutěžící kousky. Proto vyzýváme zástupce klubů, aby na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. poslali do 26.2. své nejlepší nálepky vyrobené v roce 2011. Posílejte prosím omezené množství kousků (cca 3-6 dle vlastního uvážení). Z nich naše redakce spolupracovníků udělá předvýběr 50 elitních, které se dostanou do samotné soutěže. (Tato padesátka nálepek bude vystavena na hl. stránce.)

Samotné soutěžení bude probíhat, stejně jako v minulosti, prostřednictvím fora na hooligans.cz, aby se jej mohlo zúčastnit co největší množství lidí, ale zároveň bylo omezeno, aby každý jednotlivec mohl hlasovat právě jednou. Výhodou také bude ověřitelnost a srozumitelnost výsledků.

Pravidla soutěže: Od (24.3.) do (24.4.) bude probíhat hlasování prostřednictvím fora. Tam bude moci každý účastník fora zaslat svůj výběr 5 nejlepších nálepek z elitní pedesátky. Každá z 5 uvedených nálepek získá 1 bod. Po skončení hlasování se body sečtou a 10 nejlepších postoupí do užšího finále - 2.kola, kde opět každý účastník fora zvolí 3 nálepky (opět po bodu).

Počítáme s tím, že toto přímé soutěžení vyvolá řadu debat, proto je založeno diskusní forum, kde bude možné psát vzkazy k průběhu soutěže. (v případě rovnosti hlasů se budou nálepky dělit o stejnou příčku)

V žádné soutěži nesmí chybět cena. Proto budou odměněny 3 kluby, které skončí na stupních vítězů. První místo výroba 3000ks nálepek (7*7cm), druhé místo 2000ks, třetí místo 1000ks nálepek. (Motivy, které výhercům vyrobíme budou dle podkladů, které sami dodají)

Nálepky, které soutěžily v posledním hlasování si můžete prohlédnou ZDE

AKTUALIZACE 8.2. 7:52
Přichází nám mnoho nálepek přidružených fanklubů. Týká se to zejména Sparty a Baníku. Tyto nálepky rádi uveřejníme, ale všechny nemohou být zařazeny do soutěže. Pak by došlo k tomu, že by se celkový počet soutěžních nálepek některého z klubů mohl blížit 20 ks. Fanklubové nálepky (např. Baník Ostrava – Prajzáci, Orlová, atd.) mohou být do hlavní soutěže zařazeny pouze v případě, že některá z nich bude nominována jako oficiální nálepka Baníku Ostrava.

REKLAMA

FanaticShop.eu - ultras & hooligans streetwear