Connect with us

3. ročník Memoriálu Petra "Sumce" Chytila

Na sobotu 13.9.2008 jsme se rozhodli uspořádat další ročník vzpomínkového turnaje, za našeho kamaráda Petra “Sumce” Chytila, kterého zastřelil 10.5.2006 strážník městské policie Brno Radek Kurdiovský. Tento ročník byl již třetí v pořadí a opět se konal v Mokré, vesnici nedaleko Brna. Tento ročník měl asi největší učast ze všech doposud konaných memoráilů. Turnaje se zúčastnilo devět týmů ze tří měst. Nejvíce zastoupeno bylo domácí Brno a to pěti týmy, naši bratři z Bratislavy sestavili tři exkluzivní (jak se později ukázalo) týmy a jeden tým dorazil od našich kamarádů z Olomouce.

Turnaj byl zahájen úderem jedenácté hodiny. Herní sytém byl rozdělený na dvě základní skupiny ze kterých vzdy první a druhý tým postoupili dále do bojů o pohárová umístění. Ve skupinách spolu hráli týmy systémem každý s každým. Vzhledem k časové náročnosti turnaje jsme se s postupujicimi týmy dohodli, že finále budou hrát první týmy z obou skupin a boj o třetí místo svedou týmy, které se umístili ve svých skupinách na druhých místech.

Pořadí ve skupinách:

Skupina A

1.Bullhead
2.Slovan – MPM
3.Slovan – Cassuals
4.JKG – B
5.Orthodox

Skupina B

1.Slovan – The Cabelcass
2.JKG – A
3.Olomouc – Hovada Zubr
4.Ultras Brno

Do zápasu o třetí místo nastupují mužstva Slovan – MPM a JKG – A. V tomto zápase vítězí mužstvo Slovan – MPM jednoznačným výsledkem 4:0, což ukazuje, že skupina A byla skupinou smrti. To se také projevilo na tom, že favorizované mužstvo JKG – B pod vedením Krupounka nepostoupilo ze skupiny.

Ve finále proti sobě nastoupil dvojnásobný vítěz turnaje, tým Bullhead versus Slovan – The Cabelcass. Slovanistický tým měl výborné složení v čele se skvělým golmanem Vladkym, který si odváží také cenu za nejlepšího hráče. V tomto finále, které bylo trochu ovlivněno tím, že tým Bullhead nenastoupil v plne síle, zvítězil tým Slovan – The Cabelcass poměrem 3:1!

Okolo šesté hodiny večerní se všichni účastníci shormáždili před vlajkou Hooligans Brno aby mohlo proběhnout slavnostní vyhlášení výsledků. Ještě než se začne jsou účastníci vyzváni ke klidu a vzpomínce na ty, kteří už nejsou mezi námi. K tomu zní do zapadajícího slunce písnička “Ako vták” od kapely Cobweb z alba Belasa Slachta pro naše mrtvé kamarády Sumečka a Bouleho. Poté hlasatel oznámí výsledky od devátého místa. Poháry předává jako každý rok Petrův tatinek p.Chytil. Kapitán vítězného týmu Vladky symbolicky předal pohár pro vítěze p. Chytilovi, což se stává tradicí a u Chytilu doma už maji tři upomínkové poháry za první místa.

Na závěr chci poděkovat všem za účast a doufám, že se přístí rok opět sejdeme při vzpomínce na Petra. Pozdravy a díky za účast bratrům do Bratislavy a kamarádům do Olomouce. Myslím si, že účel turnaje, zavzpominat a připomenout si kamarády se opět povedl.

Za pomoc při turnaji děkuji: K.J, Rampa, Doom, Taťka, Schulda, Fajnovej, Mille, Tajemník, Polívka, Bert, Alo.

Konečné pořadí

1.misto Slovan – The Cabelcass
2.místo Bullhead
3.místo Slovan – MPM

Nejlepší hráč: Vladky, tým Slovan – The Cabelcass

Fotky momentálně nedostupné

{jcomments off}

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Advertisement

Must See

Advertisement

More in 2008