YOUR ADS HERE, CONTACT: SPRAVCE3@HOOLIGANS.CZ

Společnost GAPA GROUP a.s. - Herna U Dědka, využij kod: HOOLIGANS200

FanaticShop.eu - ultras & hooligans streetwear

 

Září 2017 (č. 9 /192/)

 

S mírným zpožděním se k nám dostává zářijové vydání TMK.

 V něm na vás čekají reporty z putování zbylých polských klubů Evropou – Legia Warszawa vyjela do Moldavska na Sheriff Tiraspol a Arka Gdynia se vydala na dánsky FC Midtjylland.

 Dále se pak můžete těšit na reporty ze zápasů se skvělou atmosférou, jakými byly např. Lechia Gdańsk x Górnik Zabrze, Wisla Plock x Legia Warszawa, GKS Katowice s Odrou Opole a Rakówem Czestochowa, třetiligové derby Rzeszówa (Stal x Resovia) či velmi zajímavé utkání IV. ligy mezi Pogoněm Lebork a Gryfem Slupsk, kde došlo i na pálení vlajek a vběhnutí na hřiště.

V polském poháru na sebe také narazili zajímaví soupeři: GKS Tychy x Cracovia (družba), Zaglebie Sosnowiec x Korona Kielce a Bytovia Bytów x Lechia Gdańsk. Zářijové číslo pak zakončuje výjezdový žebříček II., III. a nižší ligy.

 

 

 

Říjen 2017 (č. 10 /193/)

 

Nejnovější číslo – říjnové – TMK je již také k dostání.

Na 84 stranách naleznete reporty z takových utkání jako Lech Poznań x Korona Kielce (jedna z nejstarších ultras skupin v Polsku – poznaňská UL '01 slavila výročí svého založení a zaprezentovala se čtyřmi velkolepými choreografiemi), Slask Wroclaw s varšavskou Legiou a Górnikem Zabrze, Jagiellonia Bialystok x Legia, Ruch Chorzów x GKS Tychy, Chrobry Glogów x Miedź Legnica či Stilon Gorzów x Falubaz Zielona Góra. Za zmínku nepochybně stojí i šlágr 3. ligy, v němž se představil BKS-Stal Bielsko Biala s rezervou Górnika Zabrze a který silně připomínal léta 90. Stejný nádech měl pak i zápas 4. ligy podkarpatské mezi Polonii Przemyšl a Wislokou Debica

Dále je prostor věnován polské reprezentaci. Poláci se v rámci kvalifikace na MS 2018 podívali do Dánska. V rámci přátelství národů pak Poláci vyjeli na futsalový repre zápas do Maďarska.

Vydání zakončuje souhrn novinek na scéně (nejsledovanější je asi oficiální uzavření družby na trase Lech – LKS Lódź), přehled fanouškovkých turnajů a obsáhlý rozhovor s fanouškem Piastu Gliwice.

 

 

 

TMK Plus – podzim 2017 (č. 3 /57/)

 

Očekávaný podzimní speciál TMK+ je též na skladě.

Nese se v balkánském stylu a je plný skvělých článků, informací a fotek. Hlavním tématem je fanouškovská scéna v bývalé Jugoslávii. Není však nouze ani o aktuality z dnešního Srbska, Chorvatska a dalších státu rozpínajících se na fascinujícím balkánském poloostrově.

Z reportů ze zápasů se můžete těšit třeba na fanatické derby Sofie (Levski x CSKA) a pak představení balkánských klubů v Evropě: dvojzápas Partizanu Beograd s Buducnost Podgorica, výjezd Hajduku Split na Everton FC a pro české fandy pak především zápas pražské Sparty s Crvenou Zvezdou Beograd!

Ani slovenštví fans nezůstanou ochuzení – v čísle se mohou těšit na fajnový rozhovor s „kibicem“ MFK Ružomberok!

 

 

Magazíny To My Kibice je možné objednat na mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (více informací tamtéž) za:

 

80 Kč (3 € - Slovensko) / 1 ks (+ doprava) nebo

70 Kč (2,50 € - Slovensko) / 1 ks při objednávce 5 a více kusů (+ doprava) nebo

70 Kč (2,50 € - Slovensko) / 1 ks při zřízení min. 1/2 ročního (6x TMK + 2x TMK Plus) předplatné (+doprava).

 

http://www.hooligans.cz/domains/hooligans.cz/index.php/multimedia/5405-to-my-kibice-tmk

http://tomykibice.pl/

REKLAMA

FanaticShop.eu - ultras & hooligans streetwear