YOUR ADS HERE, CONTACT: SPRAVCE3@HOOLIGANS.CZ

Společnost GAPA GROUP a.s. - Herna U Dědka, využij kod: HOOLIGANS200

FanaticShop.eu - ultras & hooligans streetwear

17.10.2021 proběhlo slovenské derby na které jsme se těšili Spartak i Baník. Na sraz jedeme společně s Gieksou, z důvodu, že na Slovan jezdí pravidelně několik klubů z Polska, které neváže ke Slovanu žádný uklad ani družba. Dohromady s GKS se dáváme kolem 12 hodiny a ozýváme se podle předchozí domluvy soupeři. Dohoda byla že voláme když budeme na 100% bez fízlů a v bandě. Jakmile se ozýváme kde se slovan nachází argumentují, že měli sraz v 10:00 a že je pozdě, takže se asi rozpustili na oběd domů. Připomínáme že jsme sa ozvali 5 hodin před zápasem, proto nechápeme z jakého důvodu se  rozešli, když věděli že kolem dvanácté se určitě ozveme. Dále argumentují že chtěli vidět místo, o kterém jsme jim na společném srazu řekli, že ví o něm jen pár lidí z Trnavy a nechceme to kvůli prozrazení více lidem hovořit. Zkrátka se nám opět v posledních letech odmítá samozvaná československá jednička postavit.

Po příjezdu do města se snažíme napadnout průvod Slovanu, ale přes početné četnictvo není šance.

Od příchodu soupeře do sektoru zahazují okolní sektory s normály, na co se rozhodneme reagovat po úvodních choreografiích na obou stranách. Zadní chodbou se snažíme dostat na onu tribunu pod palbou hostů, ovšem security se podaří větší část našich zablokovat. Rychlejší skupina už je v ten čas na oné tribuně a vychází na hřiště vstříc sektoru hostů. Rozjíždíme snad 15 minutový riot, který překonává spousty top evropských derby. Nemíníme se dohadovat o tom kdo vyhrál a nevyhrál, KO na jednotlivých stranách snad vypovídají o dosti. Zároveň odmítáme, že bychom se stahovali v jednu chvíli před slovanem. Většina lidí to otočila z důvodu nastoupení fízlů v rohu u sektoru, čehož soupeř využívá a zatlačuje zbytek našich. Nikdo nečekal, že budou fízlové jen přihlížet. Když vidíme nečinnost fízlů, vracíme se opět zpět a zatlačujeme Slovan před sektor. Získáváme i několik trofejí v podobě triček, bund a kšiltovek.

Celý den hodnotíme velice pozitivně, zároveň patří respekt i soupeři, který nám vyšel vstříc a rozdal si to s námi v devadesátkovém stylu. Naší koalice ten den připraveno do boje cca 180 lidí. G16&RBA

REKLAMA

FanaticShop.eu - ultras & hooligans streetwear