FREE DOWNLOAD HOOLIGANS GAME ON IOS AND ANDROID

Valhalla Fighting

FanaticShop.eu - ultras & hooligans streetwear

Pohled Sparťana:
Vzhledem k jarnímu rozlosování jsme se na tento výjezd těšili celé jaro a rozhodně nezklamal. Na výjezd jara se scházíme na hlavním nádraží a výsledná sestava je dost dobrá, dal se očekávat střet s chachary jedoucími do Hradce.
Bez lístků se vydáváme směr Pardubice, kde očekáváme naše soky. Cesta kupodivu probíhala bez obtěžování ze strany zaměstnanců ČD. Vystupujeme a vydáváme se do haly, zde se připojují dva Pardubičáci, kteří nás informují o ranním incidentu (skupina chacharů byla po nějakém incidentu odvezena na záchytku). Bohužel jsme se minuli o pár minut, mezi tím se čerti pokouší zadržet jednoho z nás, což dva z nich odnášejí zraněním v obličeji (jeden z čertů je odvezen sanitkou na šítí), chtěl bych tímto poděkovat onomu střelci za dokonalý zásah. Poté nastupujeme do vlaku za podmínky, že pojedeme zdarma, což čertí zařizují. Po vyjetí ze stanice slyšíme informaci o vlaku vezoucím chachary, a tak používáme záchranou brzdu (ten den to nebylo naposled), z vlaku údajně vystoupilo 10 chacharů, ale čerti je asi rychle uklidili, my jsme je nezahlídli. Cesta poté probíhá až do Olomouce v klidu.

V Olomouci jsme za silné policejní asistence odvedeni do naší oblíbené hospůdky u nádraží, kde se oddáváme své oblíbené činnosti a konzumaci alkoholu, jde nám to velmi dobře a tak obsluhující dívka nestíhá a je počastována nepěknými výrazy (ty lesbo, ty koště, ty číšnice). Nálada je super, a tak za neustálého dohledu olomouckých fans rozjíždíme své chorály. Domácí fans (dle mých informací Hovada Zubr) nás kontaktují a my jejich výzvu přijímáme, i když nebude jednoduché vytratit se (čerti s námi chodili i na hajzly). Když už to vypadá nadějně, nastupuje ten den naprosto stupidní policie (pardon, stupidnější než jindy, asi je Gross pěkně seřval), a hospodu dokonale vyčistí.

Poté jsme doprovozeni na stadion, kde za úmorného vedra čekáme do začátku utkání (cca 1 a 1/2 hodiny). Cestou z policie se naši zadržení plus pár dalších utkávají ve třech bitkách s Hanáky a dle jejich slov jsou dvě v jejich prospěch a třetí je vyrovnaná.

Fandění ten den nebylo zrovna nejlepší (hrozný vedro), a tak se bavíme po svém. Vodní válka propuká naplno a za chvíli jsme jako vodníci. Spartička po vlažném tempu remizuje 1:1 a umožňuje tak Hanákům setrvat v 1.1ize. Po utkání jsme odvezeni zpět do naší hospůdky, kde vyčkáváme až do příjezdu vlaku, ale rozhodujeme se vystoupit už v České Třebové a zde počkat na vracející se chachary. Bohužel doplácíme na naši nerozhodnost (ten den poněkolikáté) a taky díky viditelně nervózní policii nastupujeme zpět do vlaku směr Praha. Po výjezdu ze stanice (to už jsem někde zažil) vyslechneme z policejní vysílačky hlášení o vjezdu vlaku s chachary do nádraží, následuje opět použití záchranné brzdy a očekáváme příjezd. Hlášení se nemýlilo, vlak jel do stanice asi minutu po nedobrovolném zastavení našeho vlaku. Chachaři nás registrují, čerti jsou tentokrát dobře připraveni, šance dostat se z vlaku je naprosto mizivá, a tak nás ty kurvy připravují o možná největší střet s chachary. Policie vše uklidňuje. Nevím, proč se chachaři nepokusili k nám dostat, my jsme alespoň vylezli, i když ne všichni, z vlaku, škoda (pro obě strany).

Vlak se rozjíždí a my jedeme po docela dobrém dni do Prahy. Chyba. Opět se projevuje naprostá stupidita, jak policistů, tak hlavně zaměstnanců ČD. Ti vlak zastavují ve stanici, kde normálně nestaví (Ústí nad Orlicí, jestli si to dobře pamatuji) a nechávají nás vystoupit. To, co se stalo na zdejším nádraží, je kapitolou pro sebe (snad to někdo zdokumentuje a nabídne ostatním) snad jen: tolik stupídit v jednom dni nezažily snad ani Bohnice (závody trakařů, F1, koní, nácvik policejního zásahu na MMF a mnoho dalších). Po pěti hodinách v této prdeli nasedáme na vlak a Praha nás vítá kolem 6. ranní.

Autor: Ufon (Sparta)

REKLAMA

FanaticShop.eu - ultras & hooligans streetwear