FREE DOWNLOAD HOOLIGANS GAME ON IOS AND ANDROID

Valhalla Fighting

FanaticShop.eu - ultras & hooligans streetwear


Rodina Pavličenkova měla byt skoro v centru. Barák koupila firma, respektive někoho uplatila, aby dostala ten barák. Potom samozřejmě začali lidi vyhazovat z jejich bytů. Otec rodiny to tak nenechal a pořád se soudil a hádal, všude možně to reklamoval atd... Uběhlo pár let, a toho soudce, který rozhodl, že barák půjde do vlastnictví firmy, někdo zastřelil (soudce byl známý, že dělal zvláštní rozhodnutí (zřejmě se nechával upálcet, ale důkazy nebyly)). Soudce byl zastřelen před svým bytem, a svědkové viděli dva muže (jeden byl na invalidním vozíku. To byli přestrojení zabijáci).


Samozřejmě policije hned obvinila Pavličenka a jeho syna. Skoro dva roky byli zavřeni na vazbě a probíhalo vyšetřovíní. Mezitím fans z Dynama Kyjev dělali různé pochody, demostrace před soudem atd. Před pár dny proběhlo poslední líčení, a soudce dal Pavličenkovi (otci) doživotí a Sergej dostal 13 let. A to vše i přes to, že je svědkové neindetifikovali, vražedná zbraň se nikdy nenašla, prostě byli odsouzeni bez důkazů. Někdo ze zhora prostě tlačí na soud a jsou potřeba viníci.


O pomoc fans Dynama poprosili v emailu nejen náš web, ale i další národní i nadnárodní evropské weby. Jejich prosby zveřejnil i celoevopský ultras-tifo.net, takže se dá počítat o víkendu s masivní evropskou celoklubovou podporou (viz zde: http://www.ultras-tifo.net/news/1206-ukrainian-ultras-ask-for-help.html)


Pokud se váš klub zapojí, pošlete prosím fotografie na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., které budou zveřejněny.


Fans Dynama děkují všem, komu nejsou lhostejny osudy politické a justiční zvůle, ostatně může to potkat každého z nás.

 

REKLAMA

FanaticShop.eu - ultras & hooligans streetwear