Valhalla Fighting - 14.04.2024 -STORM CLUB

FanaticShop.eu - ultras & hooligans streetwear

Zde vyjádření skupiny Nieznani Sprawcy (Ultras Legia):

Vážení fanoušci!

Jak asi víte, dnes nás UEFA potrestala uzavřením Żylety (pozn. správce: Żyleta je název severní tribuny na stadionu polské Legie ve Varšavě, kterou tradičně zaujímají nejfanatičtější fanoušci fotbalového klubu Legia Varšava) pro další zápas se Slavií Praha. Je to výsledek naší poslední prezentace. Pravděpodobně si pamatujete, jaká prezentace to byla. Většina Polska i dalších zemí si to pravděpodobně pamatuje (viz foto).

Je to další trest, který od této organizace dostáváme po prezentaci připomínající oběti Varšavského povstání. UEFA, která je sama prolezlá ideologií a vnucováním jediného správného způsobu myšlení, opět trestá náš klub za tento typ prezentace. Uzavření tribuny kvůli choreografii je naprosto bezprecedentní. Rozsah trestů uložený našemu klubu je naprosto nepochopitelný. Zápas nebyl přerušen. Nebyly zobrazeny žádné zakázané symboly. Přesto UEFA vytáhla nejtěžší děla a část stadionu uzavřela. Tento trest, který je pro větší kluby až poslední možností a je vyhrazen pro nejzávažnější "přestupky", nám byl udělen za naše vlastenecké choreo, které se setkalo prakticky jen s pozitivními ohlasy, a to ne jen ze strany fanoušků.

AKTUALIZACE:

Nieznani Sprawcy (Ultras Legia): 

Żyleta (tribuna fanoušků Legie) se na zápas se Slavií Praha (26.08.2021) přesouvá díky uzavřením Żylety od uefy na jižní tribunu vedle sektoru pro hosty (sektor 117, 118, 119, 217, 218, 219)

REKLAMA

FanaticShop.eu - ultras & hooligans streetwear