YOUR ADS HERE, CONTACT: SPRAVCE3@HOOLIGANS.CZ

Společnost GAPA GROUP a.s. - Herna U Dědka, využij kod: HOOLIGANS200

FanaticShop.eu - ultras & hooligans streetwear

POHLED SKS:

Sparta má překvapivě problémy s obhajobou titulu, a tak si jistě každý slávista přál, aby zrovna Slavia svému nepříteli pořádně přitížila. Samozřejmě i my jsme chtěli přitížit ruďochům a to na poli fanouškovském.

Sraz na toto utkání byl velice zmatený a vlastně těch srazů bylo několik. Nakonec se nás nedaleko stadionu Sparty schází asi 65, ale nějaká hvězdná sestava to nebyla. Dorážíme tedy tramvají ke statku a vidíme velice početnou policii a samozřejmě jejich nejmenované kolegy. Cestou k pokladnám dochází jen k verbálním provokacím. Během kupování lístků hodil jeden kolega z Polska flašku po policejním autě, za což byl zatknut. První poločas nic zajímavého nepřináší. Situace se mění těsně před přestávkou, když Sparta vstřelila gól a domácí to začali oslavovat šesti ohni. Jak pominutá se na ně seběhla pořadatelská služba, která se v bití sparťanů doslova vyžívala.

My se na začátku druhé půle prezentujeme papírovými půllitry, kterých bylo celkem 500. Pěkné a hlavně originální. Docela dobře i fandíme, což se rozhodně nedá říct o domácích. Na druhou stranu měli trochu jiné starosti. Též se prezentují transparentem, na kterém bylo: "Sparťanský fanda je krutý, ale fér." Některé z nás to docela pobavilo. Jinak po nějaké době odpalujeme tankovou dýmovnici, díky které vznikne docela dobrá bitka s pořadateli. Celkem to ale moc dlouho netrvá. Na druhé straně si to taky ještě jednou zopakovali, ale to už se sparťané nestydí dát nějakou tu ránu. Pak v našem sektoru vybuchla vlna nadšení a to díky vyrovnávacímu gólu Dostálka. Šály nad hlavami poté vypadaly dost dobře.

Po zápase se nás docela dlouho drží fízlové, ale po delší době se na to samozřejmě vykašlali. Jde se tradičně pít do několika hospod. Nejvíc je nás v jedné na Smíchově, kde nás mohlo být tak 50. Ruďoši se neustále snažili něco domluvit a nakonec svého dosahují. Střet je domluven u kostela kousek od Andělu v počtech 18 na 18. Několik kolegů z Polska se chce také zúčastnit a v jejich žádosti je jim tedy vyhověno. Vyrážíme tedy ve složení 12 SKS + 6 KSG. Sparťanů na místo doráží 25, což je opravdu "fér a kruté." Po pár větách se nakonec pouštíme do sebe. Střet moc dlouho netrvá a celkově se od něj čekalo více. Celkově to skončilo nerozhodně. Možná jsme byli lepší, ale možná taky ne. Máme tedy za sebou další derby, se kterým můžeme být celkově spokojeni.

REKLAMA

FanaticShop.eu - ultras & hooligans streetwear