Valhalla Fighting - 14.04.2024 -STORM CLUB

FanaticShop.eu - ultras & hooligans streetwear

(oskar - sfc)

 

-- na zápas most - opava jsme se začali chystat dva dny předem po telefonátu jednoho z opavských. v den D se nás schází 30-35 slušný sestavy. pořád jsme v kontaktu s jedním opavákem vše je ok až do doby kdý se mají ozvat že už jsou v mostě, protože se neozývají a naše telefony neberou. takže zatím čekáme bylo nám řečeno že jedou 6 autama a že chtejí boj banda na bandu. blížil se čas zápasu tak jsme se sebrali a 16 z nás jede autama a zbytek autobusem. škoda byla že jsme nešli do parku spolu a kvůli teto chybě jsme prohráli souboj, který se odehrál. autobusová skupinka totiž byla dřív v parku kde již čekali opavští okamžitý náběh z obou stran a kvalitní bitka. opaváci jsou nejdřív zaskočeni a nekteří couvají, ale když vidí že je tam spousta mladejch tak utočí a rozhánejí tuto skupinku. skoro všichni mladí se dávají na utek zůstávají jen starší kluci. v tu chvilku jsme došli my v počtu 16 kousků, okamžitě nabíháme, ale už jsme tam nebyli moc platní a musím uznat že opaváci využili našeho zmatku na sto procent. plno lidí už uteklo, ale pár lidí se snaží dělat co se dá. v momentě co jeden opavák padá v bezvedomí k zemi jede okolo pčr, ale jen přibrzdí a jede dál (dva se bojí zmrdi). uznáváme že nápor už neudržíme a že na ceste budou posily pčr a vyklízíme pole. není to výmluva na pčr, uznávám naší porážku jen to byl jeden z duvodů. toť vše! od nás bylo pár zranění, dvě rozseklý hlavy (jedna zašitá) a jeden lehkej otřes mozku (blil a tekla mu krev z ucha). jinak zbraně měly obě strany je jedno co, ale měly. je škoda, že nebyla pořádná domluva beze zbraní, by to bylo lepší, tak snad příště. dění na stadioně nebudu popisovat to nikoho nezajímá už jen dodám že jediný v čem opaváci zklamali byla lež o autech páč jeli busem, ale jinak to byl supr den se supr akcí! jo ještě po zápase se obě skupinky snažily nabehnout přes pčr, ale těch už bylo moc, takže se odehrála jen malá strkanice. toť vše!

 

(horda - most)

HRADEC - PŘÍBRAM


-- z prahy nás vyrazilo 6 aut (23 lidí), celkem i s pardubickými (7) a klukama z dvora králové (13) nás bylo 43 přesně. mělo jít o odvetu za hokejový zápas ve dvoře králové, kde to 5 našich kolegů schytalo. hradec už den předem volal jak se na nás těší, takže jsme se střetem počítali. domluvilo se místo v nějakém parku banda na bandu. vystoupili jsme z aut a šli parkem za pokřiku "berserk hooligans - proti sigmě - proti všem" v dálce uviděli skupinu domácích. ti asi 300 metrů před náma začali utíkat. zůstal jenom jeden z nich, který něco schytává a upřesňuje počet na 36 hradeckých hools. během zápasu jsme ještě čekali, ale domácí se k ničemu neměli, tak jsme jeli zpět do prahy.

 

(info z bohemians)

 

JABLONEC - BOHEMIANS

-- do jablonce se vydáváme v 6 a jdeme na smluvené místo srazu kam po chvilce přicházejí i jablonečtí. než přijedou CUB do jablonce tak se několikrát kontaktujeme k upřesnění pravidel našeho setkání. když sou CUB u stadionu tak nám volají a my jim vyrážíme naproti. s CUB se setkáváme kousek od vlakového nádraží a hnedka se proti sobě rozebíháme. padá několik ran na každé straně a po chvilce vše ukončuje policie. toto setkání bylo dohodnuto "banda na bandu" a beze zbraní. nutno dodat že nás bylo 22 a CUB kolem 50. na naší straně je jeden předveden na bengárnu. poté se obě strany v poklidu rozcházejí na stadion. v sektoru se nás schází asi 30 a CUB je něco kolem 150. na začátku utkání odpalujeme velice kvalitní dýmovnici, kterou se snaží agentura uhasit, ale nějak jim to nejde. asi po 3 minutách odpalujeme další dým a to už se k nám do sektoru přesouvají společně s agenturou i fízli a po menší potyčce dochází k zatýkání a jeden z agentury surově napadá jednoho JBC (nadvakrát zlomený nos), který je poté také zatčen. jsme varováni, že jestli odpálíme ještě jednu tak bude celý náš sektor vyklizen. nato odpalují CUB také kvalitní dým. policie k nim nabíhá a začíná dobrá mela, která končí zatčením 6 CUB. na začátku druhého poločasu odpalují CUB 10 ohňů což dalo velice pěkný efekt. my odcházíme na začátku 2 poločasu do hospody kde sedíme až do konce utkání. potom se chystáme vyzvednout zadržené na bengárně, cestou je ale potkáváme. dozvídáme se že tam jsou propuštění CUB čekající ještě na dva zadržené. vydáváme se tam a nabízíme jim jestli nechtějí zajít na pivo a zkrátit si čekání nebo odvést k autobusu, ale odmítají.

 

(info z liberce)

ZLÍN - HRADEC KRÁLOVÉ

-- na toto utkání si dáváme sraz ve 12 hodin v jedné hospě. hradecké kontaktujem den dopředu s tím jestli by nechtěli boj banda na bandu. v den utkání se nás schází pouze 15 a proto domlouváme s hradeckými pouze férovku, ale ti nám odpovídají, že nechají svůj autobus v otrokovicích a zbytek dojedou trolejbusem a že je máme někde napadnout. tak čekáme na jedné zastávce, ale hradečtí kolem nás pro jedou svým autobusem, který nám mává, ale pokračuje dál (potom se dozvídám, že měli kriminálku za sebou). na stadioně se schází kolem 40 hradeckých na začátku házejí na plochu své boty prezentují se pěknými vlajkami pak odpalují bílý a oranžový dým vcelku dobrý efekt. do konce utkání se nic neděje. tak padl návrh jít zamávat hradeckým k autobusu, skupinka zlínských, aby se vyhla čertům obíhá kolem jakého si hřiště a útočí seshora na hradecké ti se okamžitě fomují a začíná krátký boj,který zachvíli řeší čerti myslím, že to skončilo remízou. pak útočí hradečtí na 4 zlínské, ale mezi nimi byli i normální lidi vše hasí čerti. pak už je vše klidu jen hradečtí volají ať do jedem do Otrokovic (1905: kam zmizela ta hradecká kriminálka?), ale jsme pod dohledem mužů zákona. myslím, že hradečtí se ukázali ve velmi dobrém světle až na tu domluvu.

 

(info ze zlína)

REKLAMA

FanaticShop.eu - ultras & hooligans streetwear