Valhalla Fighting - 14.04.2024 -STORM CLUB

FanaticShop.eu - ultras & hooligans streetwear8. jarní kolo: V osmém kole dosáhl nejlepšího výkonu Baník, kdy za výjezd do Hradce bral 118 tis. bodů. Velmi kvalitní byl také výjezd Sparty do Liberce (90 tis.) U Letenských je patrný propastný rozdíl mezi domácími a venkovními zápasy. Třetí nejlepší výjezd zaznamenalo Slovácko v Plzni (33 tis)9. jarní kolo: V devátém kole vyhrála Slavia (50 tis), když do Budějovic přijelo v pátečním termínu 230 sešívaných. Hezký počet zaznamenala i Plzeň - 330 fanoušků na Žižkově. Přísnější měřítko snese ještě Liberec (35ks v pondělí v Ostravě) A Hradec (70ks) na Slovácku.

Tabulka: Za neotřesitelným Baníkem si druhé místo upevnila Sparta se svým výjezdem do Liberce. Postavení si vylepšila i Slavia, která odskočila čtvrté Bohemce.

Tzv. výjezdový koeficient je nejobjektivnějším měřítkem výjezdových čísel, neboť velmi chytře poukazuje na délku výjezdu, všední či víkendový den apod. Tento výjezdový koeficient má v naší zemi velkou tradici. Uváděl se ve fanzinu Football Factory ale používají jej i fanoušci v okolních zemích. Pro doplnění – počítá se tak, že počet fanoušků na výjezdu vynásobíte počtem kilometrů. Pokud se jedná o výjezd v pracovní den, tak to celé vynásobíte ještě krát 1,5. Příklad: Slavia jede ve středu do Jablonce v počtu 200 fans, čili 200 (počet fans) x 103 (počet kilometrů) x 1,5 (všední den)´= koeficient je... 30900 bodů.

Pro kompletní informovanost dodáváme, že se vždy kalkuluje s počtem fanoušků v hostujícím kotli. Pokud je vyprodán, tak se připočítají i hostující fans v přílehlém sektrou, kteří s kotlem hostí aktivně fandí. Do celkových výsledků se nezapočítávají zápasy hrané v rámci jednoho města, kdy je obtížné určit jak vzdálenost, tak i počet hostujících fans, kteří se tradičně rozmistňují po celém stadionu bez ohledu na sektor hostujících vlajkonošů.

Budeme rádi, když nám výjezdovou tabulku pomůžete pravidelně aktualizovat. Počty hostujících fans nám můžete zasílat prostřednictvím fora, emailu i facebooku. Předem děkujeme za spolupráci a těšíme se na soutěžení.

REKLAMA

FanaticShop.eu - ultras & hooligans streetwear