Valhalla Fighting - 14.04.2024 -STORM CLUB

FanaticShop.eu - ultras & hooligans streetwear5. jarní kolo: Dominantou 5 kola byl souboj Sparty s Baníkem. V pátečním termínu se na Letnou vypravilo 1200 chacharů což dává koeficient přes 600 tis! Bezpochyb půjde o výjezd jara. Solidních počtů dosáhli také Votroci v Edenu, Slovácko v Budějovicích a Liberec v Olomouci. Plzeň (60 lidí v Jablonci) byla zřejmě limitována hokejovým play off. Na svého prvního jarního výjezďáka stále čeká Příbram. Za zmínku stojí také údaj z druhé ligy, kde přijelo 210 Opaváků na sobotní ranní zápas na béčko Sparty. Většina prvoligových táborů by mohla závidět...

Tabulka: První pozici v tabulce si upevnil Baník. Jediný jarní výjezd stačí Spartě k držení druhé pozice v celkovém i průměrném hodnocení. Oproti minulému kolu nastaly posuny mezi Slováckem, Plzní a Libercem. Solidní polovinu tabulky, kdy mají všechny kluby téměř 20 tis bodů uzavírá Hradec.

Tzv. výjezdový koeficient je nejobjektivnějším měřítkem výjezdových čísel, neboť velmi chytře poukazuje na délku výjezdu, všední či víkendový den apod. Tento výjezdový koeficient má v naší zemi velkou tradici. Uváděl se ve fanzinu Football Factory ale používají jej i fanoušci v okolních zemích. Pro doplnění – počítá se tak, že počet fanoušků na výjezdu vynásobíte počtem kilometrů. Pokud se jedná o výjezd v pracovní den, tak to celé vynásobíte ještě krát 1,5. Příklad: Slavia jede ve středu do Jablonce v počtu 200 fans, čili 200 (počet fans) x 103 (počet kilometrů) x 1,5 (všední den)´= koeficient je... 30900 bodů.

Pro kompletní informovanost dodáváme, že se vždy kalkuluje s počtem fanoušků v hostujícím kotli. Pokud je vyprodán, tak se připočítají i hostující fans v přílehlém sektrou, kteří s kotlem hostí aktivně fandí. Do celkových výsledků se nezapočítávají zápasy hrané v rámci jednoho města, kdy je obtížné určit jak vzdálenost, tak i počet hostujících fans, kteří se tradičně rozmistňují po celém stadionu bez ohledu na sektor hostujících vlajkonošů.

Budeme rádi, když nám výjezdovou tabulku pomůžete pravidelně aktualizovat. Počty hostujících fans nám můžete zasílat prostřednictvím fora, emailu i facebooku. Předem děkujeme za spolupráci a těšíme se na soutěžení.

REKLAMA

FanaticShop.eu - ultras & hooligans streetwear