Valhalla Fighting - 14.04.2024 -STORM CLUB

FanaticShop.eu - ultras & hooligans streetwear4. jarní kolo: Ve čtvrtém kole hrála většina velkých fans táborů doma (Sparta derby), a tak si celkem jednoduché vítězství připsali Klokani se svojí výpravou na Slovácko. Žádný další klub desetitisícovou hranici nepokořil. Na druhém místě skončila Olomouc, která jela do Plzně a třetí jsou Teplice se svým pondělním výjezdem do Příbrami.

Tabulka: V průběžné tabulce zatím jasně dominuje Baník. Na druhém místě se s přehledem drží Sparta. Tuhý boj o třetí místo svádějí Plzeňácí s Vršovickými kluby. Na opačném pólu tabulky jsou také zřejmí favorité. Z Budějovic vyjeli během jara 2 fanoušci do Jablonce a dva do Ostravy. To jim zajišťuje 15. příčku. Na samém dně je Příbram. Bude napínavé sledovat, zda se někdo z Příbrami vypraví na výjezd...

Tzv. výjezdový koeficient je nejobjektivnějším měřítkem výjezdových čísel, neboť velmi chytře poukazuje na délku výjezdu, všední či víkendový den apod. Tento výjezdový koeficient má v naší zemi velkou tradici. Uváděl se ve fanzinu Football Factory ale používají jej i fanoušci v okolních zemích. Pro doplnění – počítá se tak, že počet fanoušků na výjezdu vynásobíte počtem kilometrů. Pokud se jedná o výjezd v pracovní den, tak to celé vynásobíte ještě krát 1,5. Příklad: Slavia jede ve středu do Jablonce v počtu 200 fans, čili 200 (počet fans) x 103 (počet kilometrů) x 1,5 (všední den)´= koeficient je... 30900 bodů.

Pro kompletní informovanost dodáváme, že se vždy kalkuluje s počtem fanoušků v hostujícím kotli. Pokud je vyprodán, tak se připočítají i hostující fans v přílehlém sektrou, kteří s kotlem hostí aktivně fandí. Do celkových výsledků se nezapočítávají zápasy hrané v rámci jednoho města, kdy je obtížné určit jak vzdálenost, tak i počet hostujících fans, kteří se tradičně rozmistňují po celém stadionu bez ohledu na sektor hostujících vlajkonošů.

Budeme rádi, když nám výjezdovou tabulku pomůžete pravidelně aktualizovat. Počty hostujících fans nám můžete zasílat prostřednictvím fora, emailu i facebooku. Předem děkujeme za spolupráci a těšíme se na soutěžení.

REKLAMA

FanaticShop.eu - ultras & hooligans streetwear