Valhalla Fighting - 14.04.2024 -STORM CLUB

FanaticShop.eu - ultras & hooligans streetwear10. jarní kolo: Největšího bodového zisku dosáhl Baník s 335 fans na Dukle. 750 sparťanů v Boleslavi znamenalo pro Letenské druhé místo. Jako třetí se umístnilo slovácko s výjezdem do Edenu, těsně před plzeňskou výpravou do Hradce. Údaje bohužel nemáme o počtu Budějovických v Příbrami, takže poslední tentokrát skončil Jablonec se svými 13 fanoušky v Teplicích.

Tabulka: První místo Baníku je stejně neochvějné jako druhé místo pro Spartu. Také třetí Slavia má soldní náskok. V posledních kolech bude zajímavé sledovat, zda aktuální neforma ovlivní výjezdy Bohemky a zda naopak boj o titul nakopne fanoušky v Liberci a Plzni k větší výjezdové aktivitě. Asi ani Maradona by nepřitáhl více fanoušků v Příbrami...

Tzv. výjezdový koeficient je nejobjektivnějším měřítkem výjezdových čísel, neboť velmi chytře poukazuje na délku výjezdu, všední či víkendový den apod. Tento výjezdový koeficient má v naší zemi velkou tradici. Uváděl se ve fanzinu Football Factory ale používají jej i fanoušci v okolních zemích. Pro doplnění – počítá se tak, že počet fanoušků na výjezdu vynásobíte počtem kilometrů. Pokud se jedná o výjezd v pracovní den, tak to celé vynásobíte ještě krát 1,5. Příklad: Slavia jede ve středu do Jablonce v počtu 200 fans, čili 200 (počet fans) x 103 (počet kilometrů) x 1,5 (všední den)´= koeficient je... 30900 bodů.

Pro kompletní informovanost dodáváme, že se vždy kalkuluje s počtem fanoušků v hostujícím kotli. Pokud je vyprodán, tak se připočítají i hostující fans v přílehlém sektrou, kteří s kotlem hostí aktivně fandí. Do celkových výsledků se nezapočítávají zápasy hrané v rámci jednoho města, kdy je obtížné určit jak vzdálenost, tak i počet hostujících fans, kteří se tradičně rozmistňují po celém stadionu bez ohledu na sektor hostujících vlajkonošů.

Budeme rádi, když nám výjezdovou tabulku pomůžete pravidelně aktualizovat. Počty hostujících fans nám můžete zasílat prostřednictvím fora, emailu i facebooku. Předem děkujeme za spolupráci a těšíme se na soutěžení.

REKLAMA

FanaticShop.eu - ultras & hooligans streetwear