FREE DOWNLOAD HOOLIGANS GAME ON IOS AND ANDROID

Valhalla Fighting

FanaticShop.eu - ultras & hooligans streetwear

 

Ve hře tedy nakonec zůstává už jen Most, který se ale taky dlouho neumí vymáčknout a pokud ano, tak s tím, že počty budou max.do 15, což také potvrzují den či dva předem. Značná část naší bojůvky si kvůli nerozhodnutí se soupeře a s vidinou, že nic nebude, už naplánovala na daný termín jiný program, čímž nejen mě značně namíchli. Na fotbal se má jezdit "pořád", i když nemá nic být a ne jen, když je něco jisté. Toto se mi nelíbí/lo na jiných klubech a začíná mě čím dál více srát, že se to přesouvá i k nám.

Z Opavy tak vyjíždí brzy ráno 15 členná úderka (11 mladých/4 staří) směr Ústí. Fotbal za moc nestojí (ostatně naše pozice na samém konci tabulky hovoří za vše), a tak už nám nezbývá, než se těšit na domluvený piknik hned po utkání. Most hlásí 12 lidí, a tak vybíráme stejný počet bojovníků. 4 naše auta se přesouvají na místo, kde už stojí připravená skupina vandalů. Rychle se bandážujeme a rozcvičujeme a jdeme na to. Zdůrazňuji, že nás bylo taky přesně 12, nikoli 15, jak píši ve svém reportu mostečtí (neměli jsme absolutně zapotřebí navyšovat počet). Boj je celkem tvrdý, ale v rámci všech regulí. Po necelé půl minutě leží všichni vandalové na zemi a my rychle mizíme.

Jedno naše auto ihned spěchá přes Drážďany do Wroclawi, aby stihli zápas Slasku s Piastem Gliwice. Stejně tak se rozhodlo ještě jedno auto ultrasáků. Povedený den zakončujeme návratem v pozdních nočních hodinách. Celkově se nás v Ústí sešlo 43 (3 WKS), což je i k naší situaci v tabulce pěkné a překvapivé číslo.

 

Autor: Opava

REKLAMA

FanaticShop.eu - ultras & hooligans streetwear