YOUR ADS HERE, CONTACT: SPRAVCE3@HOOLIGANS.CZ

Společnost GAPA GROUP a.s. - Herna U Dědka, využij kod: HOOLIGANS200

FanaticShop.eu - ultras & hooligans streetwear

POHLED BANÍKU OSTRAVA:

Baník Ostrava vs. Zaglebie Sosnowiec, BKS Stal Bielsko - Biala, Slavia Praha

Zhruba ****** kontaktujeme Slavii s nabídkou střetu banda na bandu, když nám to při poslední návštěvě Prahy nevyšlo. Odezva je kladná, ale počítáme s tím, že maximum slavie bude zhruba kolem 60 lidí, proto chceme využít podpory naši družby v maximálním počtu 10 osob, abychom po posledním fiasku výhru vybojovali sami a upevnili svou pozici. Několik dní před **** slavie přichází s nabídkou počtů, s čím souhlasíme pouze za podmínek, kdy na každé straně bude po 50 sportovcích. Na tom se tedy předběžně domlouváme a my ladíme sestavu.

V onen den přijíždí přátel z gks více než domluvených 5 osob a proto zkoušíme navrhnout počty po 55 osobách, s čím slavie souhlasí. Na dobře vybraném místě má dojít ke kontrole našeho a soupeřova dodržení počtu, což slavie suverénně prohlašuje že není z jejich strany potřeba, náš člověk je při půlce sčítání soupeře odehnána, takže ani nemáme jistotu, že koalice počet dodržela. Už při kontrole je podle triček jasné, že slavie není sama, ale to není pro nás problém.

Dochází k tvrdému střetu, kdy zhruba po dvou minutách jde výhra na stranu polské koalice posilněná o slavii. Tímto děkujeme slavii za zprostředkování fightu s jednou z nejlepších polských ekip, jen jste nás kvůli tomu nemuseli tahat přes půl republiky, mohli jsme si to dát někde na hranicích. V našem počtu nakonec 12 osob z gieksy, kdy 5 jsme přibrali při navýšení počtů a 2 jsme vyměnili z původní padesátky.

REKLAMA

FanaticShop.eu - ultras & hooligans streetwear