Valhalla Fighting - 14.04.2024 -STORM CLUB

FanaticShop.eu - ultras & hooligans streetwear

Fotoreport ze zápasu Česko - Arménie (foto TKP HOOLIGANS.CZ)

Report fanatismus_cesko:

Přátelé národního fanatismu, v úterý 26. března jsme se sešli v Praze na přátelském utkání proti Arménii s touhou vytvořit důstojnou atmosféru na reprezentaci.

V prvé řadě děkujeme všem fanatikům/fanatičkám, kteří neváhali dorazit do Prahy podpořit národní hodnoty ze všech koutů České republiky, nejenom z Prahy a okolí, toho my si neskutečně vážíme.

Při státní hymně roztahujeme choreo v rozměrech 25x15m, na nichž jsou vyobrazeni tři fanatici symbolizující jednotu národa + jsou doprovázeni nápisy „VĚRNÍ NÁRODU“. Znovu tak lovíme ze svých kapes necelých 19 000 korun, tentokrát 0 zlotých, na realizaci předzápasové prezentace. Po dlouhé době jsme s choreem v pozadí mohli zaslechnout všechny v kotli hrdě a nahlas zpívat národní hymnu.

Během zápasu se v kotli sešlo spoustu nových, mladých hlav, proto volíme taktiku zarytí českých chorálů pod kůži a naučit tak lidi i novým, nastaveným pravidlům. Ze začátku chladné a stydlivé fandění se postupem času proměnilo v kvalitní support. Samozřejmě máme stále na čem pracovat, ale bereme to jako generální přípravný zápas, který nám ukázal nedostatky.

Po zápase vybíráme, díky pěkným a mladým dobrovolnicím, které vybíraly s kasičkami u vstupu do kotle či vhozeným kelímkem do boxů, upravené speciálně pro Fanatismus Česko, přesně 12 144 Kč, což už se pomalu blížíme k výrobní ceně chorea, děkujeme mockrát všem, co přispěli do kasičky či vhozeným kelímkem do choreoboxu.

Ačkoliv se během aktivního fandění nedařilo vše podle plánu, slabší audio pro komunikaci speakera, nesouměrné roztahování chorea, menší počet národních chorálů v repertoáru a jiné zádrhely, důležitý fakt pro nás je ten , že o jednotlivých problémech víme a budeme na všech věcech postupně pracovat a zlepšovat, jelikož na druhou stranu se k nám dostalo mnoho kladných reakcí a to nás motivuje posouvat národní hodnoty i do dalších zápasů, díky všem aktivním, má to smysl!

SPOLEČNĚ ZA TU NAŠI KRÁSNOU ZEM!

REKLAMA

FanaticShop.eu - ultras & hooligans streetwear