FREE DOWNLOAD HOOLIGANS GAME ON IOS AND ANDROID

Valhalla Fighting

FanaticShop.eu - ultras & hooligans streetwear

Začal advent a s ním jsou každoročně spojené nákupy dárků pro Vaše nejbližší. Mnozí budete nakupovat dárky v internetových obchodech. Proto bych na Vás chtěl apelovat a vlastně i poprosit, abyste při nákupech preferovali eshopy, které dlouhodobě podporují web hooligans.cz, některé už více jak sedm let.

Díky nim web funguje a přináší Vám informace ze světa ultras a hooligans přes 16 let. Zároveň u těchto eshopů máte záruku poctivosti a spolehlivosti, že se Vámi vybrané zboží dostane v pořádku až k Vám.

Proto bych Vám chtěl eshopy připomenout a podporovatelům našeho webu takto i pomoci:

V prvé řadě je to hlavní sponzor webu eshop  FanaticShop.cz, který se specializuje na značky Doberman's Aggressive, Bulldogs, Musclemaker, Avanti, Gladiator, Benlee a další.

 

Další hlavní sponzor webu a soutěží je eshop Football-factory.cz specializující se na vlastní motivy, které se objevují na mikinách, tričkách i teplákovkách, ale také na zakázkové výrobě nálepek, šál, vlajek atd.

 

Relativně nový eshop, přinášející Vám produkty ze světa ultras a hooligans je Shopultras.cz.

 

Podporovatel provozu forum.hooligans.cz je eshop streetwearshop.cz, prodávající značky Pitbull, La Vida Loca, Hooligan, Mentalita Ultras či Troublemaker.

 

Další podporovatel webu je eshop amstaffshop.cz, specializující se značku Amstaff, ale prodávající i značky Lonsdale, Rage, Tapout, Blood In Blood, Soulider Tatto či Surplus.

 

Dalším dlouholetým sponzorem je eshop Mighty Warrior, který prodává mikiny, trička, polokošile, čepice a další doplňky značky Mighty Warrior.

 

Web podporuje také internetový obchod Streetwear.sk, který prodává značky Adidas, Alpha Industries, Benlee, Blackhawk, Bustagrip, Pittbull West Coast, Thor Steinar, Yakuza.

 

Tyto všechny eshopy umožňují provoz webu a budu rád, když jim oplatíme jejich celoroční podporu hooligans.cz

 

Díky

 

Správce

REKLAMA

FanaticShop.eu - ultras & hooligans streetwear