FREE DOWNLOAD HOOLIGANS GAME ON IOS AND ANDROID

Valhalla Fighting

FanaticShop.eu - ultras & hooligans streetwear

Citace z webu sektor1905.cz:

 "Milí klokani,

když jsme na přelomu srpna a září začali přemýšlet, že bychom udělali radost nemocným dětem, padala spousta ambiciózních návrhů – „sesbíráme plyšáky“, „nakoupíme hračky“, „zapojíme klub“, „zorganizujeme sbírku přes fanshop“, „pokusíme se soustředit na potřebné věci“. Plánu bylo zkrátka spousta. Ani za mák nás však nenapadlo, že to celé dopadne tak neskutečným výsledkem, v nějž jsme ani my sami nevěřili. Za tu dobu, co chodíme na Bohemku, už jsme poznali, že jsou zelenobílí fanoušci neuvěřitelní blázni s otevřeným srdcem a že jsou ochotni pro dobrou věc udělat prakticky cokoliv. Naše sbírka pro nemocné děti v Motole však tento pocit ještě umocnila a všechny nás přesvědčila o tom, že fandíme tomu správnému klubu!

Prvního prosince jsme na našich stránkách zveřejnili výzvu a seznam přání. Prakticky vzápětí nám začaly chodit první příspěvky, fanshop hlásil první balíčky a náš seznam se tak začal velmi rychle zelenat. Za pouhých dvanáct dní jsme ho pak byli schopni téměř celý vyplnit. Obdrželi jsme nejrůznější dětské hry, autíčka pro kluky, plyšáky pro holky, stolní hry, knížky, časopisy a výtvarné potřeby pro všechny či něco ke čtení pro rodiče a doprovod dětí. Prostě paráda! K tomu navíc přibylo praktické vybavení pro kliniku jako HDMI kabely, USB a externí disky na pohádky, svíčky na vánoční stromeček aj. Mezi děti se navíc dostanou i trička a hrnečky s klokanem, za něž děkujeme fanshopu a všem, kdo je za zvýhodněnou cenu pořídili. Snad se někteří z capartů v pozdějším věku (a doufejme už zdrávi) vydají ve svém tričku do Ďolíčku na klokany a poznají tu neuvěřitelnou skupinu lidí osobně.

„Červeně zabarvené tak zůstaly pouze ty nejdražší položky ve spodu seznamu. Není však důvod věšet hlavu. Při spočtení všech finančních darů jsme nevěřili vlastním očím.

Celková částka se vyšplhala na neuvěřitelných 40 027,- Kč, což nám všem vyrazilo dech! Za takový balík nepořídíme jen jeden z dražších dárků, ale hned několik takových, což je skvělé a věříme, že děti budou mít opravdu velkou radost!"

 

 

 

 

REKLAMA

FanaticShop.eu - ultras & hooligans streetwear