YOUR ADS HERE, CONTACT: SPRAVCE3@HOOLIGANS.CZ

Společnost GAPA GROUP a.s. - Herna U Dědka, využij kod: HOOLIGANS200

FanaticShop.eu - ultras & hooligans streetwear

V pondělí se naše země kvalifikovala na Euro 2024 do Německa. V Olomouci proti Moldavsku se podařilo vytvořit support díky slušné bandě aktivních za brankou, tvořené hned několika tábory.

Byli jsme tam i my.

Chceme vám krátce představit naši iniciativu.

Jsme parta mladých, kterým není lhostejná atmosféra na áčku české reprezentace. Máme s ní už pár let něco odježděno a letos na podzim, po utkání s Faerskými ostrovy v Plzni, jsme se rozhodli, že do toho praštíme a uděláme pro repre konečně něco většího.

Před výjezdem do Polska dáváme dokupy lidi a tvoříme první kusy repretrik s novým motivem „FANATISMUS ČESKO“. Sami se skládáme na choreo. Několik mladých nadšenců dohromady vloží do téhle naprosto nezávislé akce více než 12 000 korun z vlastních kapes, aby mohla vzniknout malovaná plachta o rozměrech 20x16m na zápas s Moldavskem. Vše se dodělává na poslední chvíli, ale s pondělním večerem je plachta i díky pomoci SLO Martina Kurky na svém místě v Olomouci a v 10. minutě spatří světlo světa. Je to po dlouhé době první malované choreo na utkání reprezentačního áčka takovýchto rozměrů a vzniklo samozřejmě zcela nezávisle na fotbalovém svazu nebo oficiálním fanklubu! Mladí si na tom oddřeli své a aby se jim náklady alespoň částečně vrátily, po zápase se vybírá do kasičky. Podařilo se nám vybrat 6488 Kč + 12 zlotých a ačkoliv to celkové náklady nepokrylo, i tak je to parádní částka.

Děkujeme všem, kdo přispěli.

Pro nás je to odrazový můstek k dalším počinům.

„FANATISMUS ČESKO“ je iniciativa pro všechny fans, kteří ctí represmír, jsou ochotni na áčku fanatisovat v kotli a respektovat zásady s tím spojené, v době „reprepauzy“ dokázat na chvíli odsunout klubovou příslušnost stranou a umět stát bok po boku v jednom sektoru společně za svou krásnou zem, i kdyby vedle rivala.

Jedině tak se nám může společně podařit s úrovní supportu na repre něco udělat a na euru prezentovat českou scénu v dobrém světle.

MY JSME ČESKO - ČECHY, MORAVA, SLEZSKO - SPOLU ZVÍTĚZÍME!

REKLAMA

FanaticShop.eu - ultras & hooligans streetwear