Valhalla Fighting - 14.04.2024 -STORM CLUB

FanaticShop.eu - ultras & hooligans streetwear

Na stadionu otce a syna se nás schází na 150, z toho je 98% namol. Fotbal nikoho nezajímal, protože bylo jasné, že titul koupila Preciosa libereckým. Naši bafuňáři tentokrát začali s podplácením dost pozdě -stihli cáknout akorát Žižkov, Synot, Slavii, ... Ať žije fotbal, čistý sport a stop chuligánství, které vyhání slušného diváka ze sedadel!

Na úvod odpalujeme nějaký ten oheň. Poté jsou ze sektoru vytlačeni nezvaní hosté a dějí se věci, o kterých se dopodrobna nebudu rozepisovat, protože ruka zákona by mohla být opět neoblomná. Snad jen jedno - stálo to za to! Po odjezdu ještě plánujeme návštěvu Špilberku, ale přítomná pražská kripo tvrdí, že ten je v rekonstrukci, a tak po nákupu na několika benzínkách dorážíme domů. Kluci ze South parku se ještě ve Zlíně střetli s místními baníkovci a pokud vím, tak i tam šlo vítězství na naše konto.


autor: BDzL - O (Sparta Praha)


převzato z Football Factory č.16


Pro zájemce: jednotlivá čísla FOOTBALL FACTORY v tištěné podobě lze stále pořídit za zvýhodněnou cenu. Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

REKLAMA

FanaticShop.eu - ultras & hooligans streetwear