Valhalla Fighting - 14.04.2024 -STORM CLUB

FanaticShop.eu - ultras & hooligans streetwear

 
V sektoru se nás schází asi 130 a po celý zápas i přes hrozivě narůstající skóre dost hlasitě fandíme. Sparťané se moc neprojevují. Po zápase nás zůstává patnáct odhodlaných cestovat zpět vlakem, a tak nás pecky odvádí na nádr. Za námi jde skupina asi třiceti sparťanů, ale za chvíli to balí.
 
Na nádraží očekáváme střet se slávisty. Čtyři naši, kteří nebyli na zápase tam totiž pěkně rozprášili dvanáct červenobílých vracejících se z Příbrami, a tak čekáme odvetu. Na nádraží však nikdo není, my máme čtyři hodiny čas a tak se po slzavém rozloučení s bengama vydáváme hledat nálevnu. Tu po chvíli nalézáme, začínáme pít a s ničím už moc nepočítáme. Po asi půl hodině však ke knajpě doráží skupina asi 25 hools ACS a jsme vyzváni ven. Nejdříve vyleze šest lidí, kteří mají se sparťany krátkou potyčku, vzápětí vychází zbytek a dojde k asi dvouminutové kvalitní bitce, která je zpočátku celkem vyrovnaná, ale sparťané díky svému počtu i lepší sestavě (mezi námi čtyři hodně mladí) brzy získávají převahu a vítězí. Nutno podotknout, že bitka byla dost férová, bez dokopávání na zemi a beze zbraní. Po bitce sparťané odcházejí a my jdeme pokračovat v konzumaci. Cesta na hlavák je v klidu, nikdo nás nečeká a v půl dvanácté Prahu opouštíme s dobrým pocitem, že jsme ostudu určitě neudělali. Cesta zpět je ve znamení mírné konzumace a hlavně spánku. Do Brna přijíždíme o půl třetí.
 
 
autor: A.G./O.F.B. '98 (Brno)
 
 
převzato z Football Factory č.14
 
Pro zájemce: jednotlivá čísla FOOTBALL FACTORY v tištěné podobě lze stále pořídit za zvýhodněnou cenu. Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 

REKLAMA

FanaticShop.eu - ultras & hooligans streetwear