FREE DOWNLOAD HOOLIGANS GAME ON IOS AND ANDROID

Valhalla Fighting

FanaticShop.eu - ultras & hooligans streetwear

Nutno podotknout, že Slezané si přivezli opravdu velmi kvalitní skupinu, posílenou o několik fans WKS. Utkání samotné se díky špatnému počasí nehraje.
Na následující výjezd do Olomouce pak odjíždí pouze malá skupina sparťanů vlakem, další pak auty. Nic zajímavého až na malou potyčku s pořadateli a několika mladými sigmáky na nádraží se nestalo.

 

autor: Vilík (Sparta Praha)


Z POHLEDU OPAVÁKA:
Na tento nejatraktivnější podzimní zápas jsme se připravovali delší dobu. Původně jsme počítali také s velkou pomocí našich polských kolegů, ale ještě dva dny před zápasem to vypadá, že pojedeme sami v přibližně patnácti lidech. V pátek volají naši družební bratři, že jich nakonec pět přece jen přijede, alespoň něco. Celý pátek patří pijatice. V brzkých ranních hodinách vyrážíme v konečném počtu 21 hlav na nádraží. Již v průběhu dne je s letenskými domluven souboj, který se nakonec po různých nedorozuměních ustavuje na konečných patnáct na patnáct. Cesta probíhá naprosto v klidu. Nechceme na sebe moc upozornit, abychom se vyhnuli policejnímu dozoru. Během jízdy jsme opět kontaktováni letenskými a upřesňují se podmínky.
Na pražském hlaváku nás očekávají dva soupeři a domlouváme se na místě (park za Letenskou pláni). Vystupujeme u stadionu, kde nás už čeká na čtyřicet sparťanů. Do žádného parku se nejde. Dochází k oboustrannému náběhu. Probíhá velmi kvalitní bitka přímo pod stadionem. Letenští mají přece jen asi trochu navrch, ale vzhledem k našemu počtu bych to hodnotil minimálně na remízu. Po této akci jdeme do toho parku na onen slíbený střet. Jeden z našich jde domluvit podmínky. Letenští mají zřejmě po prvním boji obavy o výsledek ve vyrovnaných počtech a proto na bitku 15 na 15 nepřistupují. Chtějí pouze banda na bandu, což zase odmítáme my. Nás je 17 (jeden se někde ztratil, dva nemůžou a jeden nechce), sparťanů minimálně čtyřicet!
Odcházíme na stadion, ale zbytečně - nehraje se. Procházíme se tedy Prahou a hledáme nějakou vhodnou knajpu. Cestu si zpříjemňujeme „nákupem" zboží Umbro. Majitel nás však po chvíli dojíždí i s policejní hlídkou, kterou však posíláme do patřičných míst. Trháme se hned na skupinky, abychom se vytratili slíbeným posilám. Šest našich je nakonec někde zadrženo a po pár hodinách propuštěno. Ostatní nasáváme v restauraci poblíž nádraží. Ve večerních hodinách odjíždíme spokojení domů. Závěr bych chtěl speciálně poděkovat pětici wroclawských hool's.
Speciální poděkování jednoho z nás patří nejmenovaným osobám za péči při jeho prodlouženém pobytu v hlavním městě.


autor: Oskar (SFC Opava)


převzato z Football Factory č.18


Pro zájemce: jednotlivá čísla FOOTBALL FACTORY v tištěné podobě lze stále pořídit za zvýhodněnou cenu. Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

REKLAMA

FanaticShop.eu - ultras & hooligans streetwear