Valhalla Fighting - 14.04.2024 -STORM CLUB

FanaticShop.eu - ultras & hooligans streetwear

Podařilo se nám však zachránit naši vlajku Ultras Sparta, ale přicházíme o osm šál, což některé hodně mrzí, protože byly staré asi týden. To je k tomuto střetu vše, zbývá pouze podotknout, že kdyby byla přítomna kvalitnější sestava Sparty, tak by to byl mnohem zajímavější střet.

autor: Logr, M.Makak (Sparta Praha)


Pohled Sparty pro hooligans.cz:
Po fotbale scházíme z Letné ve skupině asi 18 lidí. Na druhé straně ulice jde souběžně s námi skupina asi deseti skinheadů Sparty. Věkový průměr je maximálně 17 let, asi tři jsou starší 18 let. Já jdu zcela vzadu, najednou mě někdo zezadu sráží na zem, dostávám první kopačky do hlavy a teprve začínám chápat, co se děje, když slyším výkřiky Baník. Moc s tím ale nenadělám - dva chachaři nade mnou mě moc nešetří. Naši skinheadi okamžitě zahájí MS ve sprintu, ostatní se staví na odpor. Moment překvapení, početní (asi 30 - 35 FCB) i kvalitativní přesila je ale jasná, a tak střet končí jasným vítězstvím chacharů.
Někteří z nás berou nohy na ramena, důvod je zřejmý - máme u sebe všechny naše vlajky („Red Pirates Sparta", „Ultras Sparta" atd). Ty se nám naštěstí podaří zachránit. Ztratili jsme několik šál a utrpěli mnoho šrámů. Bitka beze zbraní, což oceňuji, příště bych snad omezil dost dlouhé dokopávání a hlavně napadání lidí se sádrou na noze ... Také by snad chachaři mohli zařvat aspoň Baník, než zaútočí. Oceňujeme vůli ostravských po střetu, škoda že se neozvali, na stadionu jsme měli hodně dobrou sestavu - asi by to všechno dopadlo jinak.


převzato z Football Factory č.19


Pro zájemce: jednotlivá čísla FOOTBALL FACTORY v tištěné podobě lze stále pořídit za zvýhodněnou cenu. Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

REKLAMA

FanaticShop.eu - ultras & hooligans streetwear