Valhalla Fighting

FanaticShop.eu - ultras & hooligans streetwear

Jako první se ozývají hosté, že klidně přistoupí na střet banda na bandu, ale nic bližšího se nedomlouvá. Zvrat v poklidném dni přinesla zpráva o dvaceti pěti olomouckých jedoucích v tramvaji směrem Hradčany, Malovanka. V tu dobu vyráží již 39 členná skupina slavistů na akci, bohužel dopravní omezení po povodních jim komplikují situaci, a tak musí upustit od přepadové akce a svému soupeři volají. Je domluven střet banda na bandu bez nějakých zvláštních pravidel, pouze s jasnou domluvou - beze zbraní. V místě střetu se na sebe oba tábory rozbíhají a začíná slušná mela, kterou komplikuje fakt, že obě skupiny nejsou od sebe nijak rozlišeny. Ze začátku lze souboj považovat za vyrovnaný, ale v zápětí přichází zlom ve prospěch Slavie, který je navíc podpořen nechtěným zraněním jednoho z olomouckých. Chvíli převládá snaha souboj přerušit, ale to se nedaří a stále se rozhořívají nové a nové konflikty, které početnější slavisté vyhrávají. V zápalu boje dojde dokonce k fyzickému kontaktu s jedním děvčetem z Olomoucké strany, které nevydrželo nečině koukat na prohru jedno ze svých kamarádů a také dostává nějaký ten pohlavek.
Zhruba po pětiminutovém boji se v okolí rozezní sirény, které zřejmé některý z návštěvníku tohoto dosud poklidného místa zavolá a oba tábory se stahují z místa boje. Domácí směrem k Letné a hosté trochu dál, kde mají své věci. Na místo doráží i sanitka a další policisté i s televizním štábem v patách, který z tohoto dýchánku udělá souboj dvou neonacistických skupin. Obě skupiny se však nevyhnou policejní kontrole a minimálně u slavistů proběhne navíc fotografování do kriminálního archívu. Samotný zápas je pak ochuzen o hostující fanoušky, kteří již neměli síly ani náladu na fotbal.
Závěrem lze říci, že obou stranám patří dík za dodržení tradice střetu i toho, čeho se oba tábory vždy obávaly, že protivník nedodrží domluvu o zbraních. Je to příslibem do budoucna, že i další střety budou probíhat pouze na ruce. A ještě jeden vzkaz pro Sigmu, ten den byl pro vás víc než nešťastný, zřejmě i vyvrcholením špatného podzimu. Přesto všichni věří, že neochudíte svou neúčastí již tak chudou českou hool's scénu.

 

autor. Slavia hooligans (Slavia Praha

 


Z POHLEDU OLOMOUČÁKA:
Po již tradičních slibech, jak zničíme slávisty se na nádraží schází 28 olomouckých. K mému údivu chybí největší antislávisté! Přesto si věříme! V Praze atakujeme několik aktivistů hlásící se k blížícím protestům proti NATO. Dáváme vědět slávistům, kde jsme, a čekáme v menším parčíku až se dostaví „sešivky". Po deseti minutách se izraelská delegace dostavuje a fight začíná. Z počátku to vypadá lépe pro nás, ale karty se obrací díky početní převaze Slavie (to je však jen naše chyba). Nás je 28, slávistů tak 40 - 45 (neověřeno). Většina z nás jde pomoci zraněnému kámošovi, ale někteří slávisté bojují dále a na některých místech i slušně lynčují. Je to pravý chuligánský boj i s dokopáváním. Zde bych dodal, že bylo domluveno banda na bandu bez pravidel! Ve vzduchu je cítit velká nenávist, bohužel lidi od nás jsou zvyklí, že řeknou dost a už se nepokračuje. Jenže nyní poznali, že ne vždy je to zachrání.
Slávisté vyklízejí pole a přijíždí policie. Točí nás, zapisují a přijíždí i zkurvená Nova. Tři naši končí v nemocnici. Slávisté schytali také pěkné rány, i když tvrdí, že šrámy

Vítězství jde na jejich konto. Na fotbal opět nejdeme. Navíc ve vlaku necháváme tři nejlepší vlajky (Troublemakers Olomouc, Hovada Zubr a Fussball nein, vandale jal)! Fakt skvělý výjezd.

P.S.1: Děkuji všem olomouckým slibotechnám!
P.S.2: Slávisté, nic nekončí, náš boj je věčný!
P.S.3: Po přečtení ohlasů na Internetu jsem nabyl dojmu, že jste vyhráli třetí světovou!
P.S.4: Konečně jsem zjistil, proč nemáte nikdy žádné zraněné. Slávisté nosí hokejové chrániče a ragbyové přilby! Jsou tedy nezranitelní.
P.S.5: Zdravím naše kamarády Hawkieho a Koudiho na jejich dočasné nedobrovolné působiště. Ať vám to rychle utíká.


autor: Váš milovaný Tom / NSC (Sigma Olomouc), co prý utíkal před třináctiletým slávístou.


převzato z Football Factory č.18


Pro zájemce: jednotlivá čísla FOOTBALL FACTORY v tištěné podobě lze stále pořídit za zvýhodněnou cenu. Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 

REKLAMA

FanaticShop.eu - ultras & hooligans streetwear