Valhalla Fighting - 14.04.2024 -STORM CLUB

FanaticShop.eu - ultras & hooligans streetwear


Nakonec se dozvídám, že bylo ze strany koalice několik lidí zadrženo. Zda byli zadržení i na straně olomouckých nevím. Jelikož jsme slyšeli podivné zvuky aut, rychle jsme se zdekovali. Nechceme být totiž sežráni čerty. Celkově šlo o velice kvalitní výjezd a děkuji slavistům za příjemné odpoledne.

autor: Mirek 88/Hooligans Příbram (Marila Příbram)Z POHLEDU SLÁVISTY:
Jelikož jsme byli přesvědčeni, že sigmáci na 99% dorazí, tak jsme si pro ně přichystali akci s názvem Cyklon B. Věděli jsme, kde vegetí a proto se za nimi vydáváme v počtu čtyřiceti lidí (sedm KSG, tři Bohemians), dalších osm mladých jsme nechali v hospodě. Těsně před cílem pár lidi oholuje křoví, je nalezeno též koště.
Jeden z nás jde vyzvat olomoucké ven, ale potkává je již ve dveřích a oni zalézaji zpět. Hospoda má dva vchody, do kterých hned utočíme a několik z nás vbíhá dovnitř. Hanáci jsou poněkud zaskočeni, mysleli si, že se jim v Praze zase nic nestane. Nemají ani šanci ani chuť dostat se ven. Vzduchem létá vše co je po ruce - židle, lavice, stoly, láhve, sklenice. Ani my se do hospody nemůžeme dostat, oba vchody jsou postupně zabarikádovány židlemi a hracím automatem. V jednu chvílí ustupujeme, aby sigmáci mohli vyjít ven, když jich pár vyleze, tak bohužel zase někdo nabíhá a znovu se barikáduji v hospodě. Bitka trvá asi deset minut, mezi tím dorazí jedno policejní auto s osádkou pes a fena. Bitka pokračuje pořád stejně, otázkou je, proč se sigmákama byli opět sparťani? Dokáže to už někdo rozumně vysvětlit? Jelikož přijíždějí další policejní auta, dáváme se na ústup. Policajti chtějí někoho zatknout a tak trochu někteří inkasují - nakonec jsou zadrženi tři lidi.
Přesouváme se po skupinkách na stadion, někteří se musejí dlouho skrývat v lese. Bohužel je před stadionem zatčeno dalších osm lidí, celkové tedy jedenáct. Poslední z nás je propuštěn ve 22 hodin! Jsme asi třikrát natáčení, foceni, sepisování, dokonce poctěni návštěvou z Hané. Proslov jednoho sigmáka byl impozantní!
Na stadionu je v hostujícím sektoru asi třicet sigmáků, vyvěšují dvě vlajky a baví se po svém. My se prakticky neprojevujeme a kvůli policii jsme roztroušeni po celém oblouku. Po zápase má ještě skupina 25 lidí touhu potrápit hanácké kůže, a tak se vydávají na nádraží. Tam jsou hosté na nástupišti, naši útočí, ale bohužel (pro nás) zbytečné utíkají před fízlama. Zůstává pouze jeden, ale i on po chvíli opouští místo činu.
Závěrem lze napsat, že střet byl kvalitní a dá se hodnotit jako naše vítězství. Ve svém městě jsme udělali vlastní akci bez předchozí domluvy či používání mobilu. Ztráty na zdraví měli sigmáci větší než my. U nás jedna poraněná ruka a dvě hlavy. Na straně hostí tří v nemocnici, jedna zlomená ruka (či co?) a nespočet šrámu, modřin a podlitin. Jeden prý málem přišel o oko, stačil prý kousek. To však nebyl náš cíl a je proto na místě taková malá nepatrná omluva. Škoda na hospodě byla vyčíslena na 250.000 Kč. Ještě třeba dodat, že vše se odehrálo na Malovance, podle mě se tam již moc fans neukáže, obzvlášť když jím tam už nikdo nebude chtít nalít ani vodu.


PS.: Sakra, co mé to tlačí při spaní pod polštářem? Aha, nějaká zbraň! Tak dobrou noc a sladké sny, toto celé je vymyšlená pohádka. Ať žije Slavia, Gouda je náš vůdce!

autor: Petr/Brigate '97 (Slavia Praha)

 


Z POHLEDU OLOMOUČÁKA:
Konečně to vyšlo a hrajeme na Slávii v neděli. Vycházelo to vždy na pondělí a velké výjezdy se nekonaly. Minimálně posledně se nám to vymstilo. I přes krizi, kterou máme, jsem čekal alespoň padesát lidí. Opak byl však pravdou, směr Praha vyráží pouze třicet lidí, z toho však více než polovina mladých hools. To bylo furt plno keců a hovno z toho.
V Libni vystupujeme a vyrážíme směr Strahov. Víme, že slavisté mají všude zvědy. Usazujeme se v jednom bistru, což se později ukázalo jako špatné rozhodnutí. Popíjíme a hodinu před zápasem se zvedáme. Máme si vyzvednout lístky u stadionu. Oblékám si bundu a v tom dovnitř někdo vbíhá s křikem, že již jsou tady. Ihned je hlavní vchod zasypán a znepřístupněn. Za barem je však prosklený východ na který jsme zapomněli. Ten je slávisty rozbit a ihned po nás hází vše možné i nemožné. Dostávám lahví kvalitní skotské, kamarád jen obyčejným rumem. My oplácíme stejnou mincí, nic jiného nám ani nezbývá. Sešívaní totiž nemají zájem o přímý střet. .První, kdo by vylezl ven, by dostal tyčí. Najednou se vše uklidňuje a my čekáme příjezd Pokémonů. Nic se však neděje, chceme vyjít ven a v tom slavisté nabíhají znovu a hází opět vším možným. Já dostávám pěknou kládou, padám a již nic nevnímám. Pamatuji si až fízly.
Tři z nás odvážejí do nemocnice, jeden musí na operační zákrok. Já jsem ošetřen a poté odvezen na bengárnu. Tam se mi naskýtá pohled na zadržené fans Slavie a Górniku. Pokémonům tvrdím, že jsem nic neviděl. Na fotbal jsem se již nedostal, v Praze již po několikáté...
Na nádraží ještě proběhne jeden menší střet, který končí policajti. Jeden slávista dostává páskový koncert. Já jsem rád, že jsem nepřišel o oko. Vím, že se sešívaní budou vychloubat jak nás rozbili, ale na ty jejich lži si už zvykli všichni od Plzně až po Ostravu. Měli určitě navrch, ale nepustili nás vůbec ven. Kdyby došlo na osobní souboje, bylo by to jiné. Ty zbraně jim nezazlívám, ale to házení! Už vidím jak píšou, že jsou pány nejen severu, ale i Prahy. Je mi z nich na blití. Jsou to větší paka než Hradečáci. Také mě sere, že tam byli bohemáci. To se dalo čekat. Jo a nevím proč tam byli Poláci. Házet šutry umíte i bez nich, ne? Nic se neděje, však se ještě potkáme!!!
Závěrem chci poděkovat všem těm velkým hubám, co umí jen kecat a skutek utekl. Pořád melete jaké jsou slávisté sračky a jak je rozjebem. Umíte akorát chlastat a blbě kecat. Fakt vám všem moc děkuji. Nezapomeňte si dát patnáct piv a vyřvávat „Jude Slavia". Takové kecy stylu: „Já jsem zaspal" už. mě serou! Když neumíte pít, tak se na to vyserte. Doufám, že ti mladí budou jezdit častěji. Uvědomte si, že máme mezi hools určité krédo, takhle jej akorát zkurvíte. Forever Sigma.


autor: Tom (NSC/Sigma Olomouc)


převzato z Football Factory č.14


Pro zájemce: jednotlivá čísla FOOTBALL FACTORY v tištěné podobě lze stále pořídit za zvýhodněnou cenu. Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

REKLAMA

FanaticShop.eu - ultras & hooligans streetwear