Valhalla Fighting - 14.04.2024 -STORM CLUB

FanaticShop.eu - ultras & hooligans streetwear

Mezi tím probíhá férovka našeho s Opavákem, kterou vyhrává náš borec. Skupinka našich, kteří se dostavili na domluvené místo je opavskými prohnána, na odpor se jim staví pouze tři. Poté propukne krátký střet u stadiónu, který po chvilce ukončí strážci pořádku, takže zůstává bez vítěze. Opaváci udělali pro střet vše, dostavili se na místo bez nežádoucího dohledu a přivezli solidní sestavu asi 35 lidí, v tom asi třináct Poláků (SIask + Wisla). My jsme vše pokazili špatnou organizací, čímž posíláme do Opavy omluvu a díky za návštěvu.

 

autor: Tom / NSC (Sigma Olomouc)

 


Z POHLEDU OPAVÁKA:
Na tento páteční výjezd jsme se připravovali už déle dopředu. Z Opavy vyrážíme auty, abychom se vyhnuli nežádoucímu doprovodu. Jede nás osm aut chuligánů (naše nejlepší sestava za poslední tři roky), ve složení 26 SFC, 8 Slask a 4 Wisla, ti byli přibráni wroclawskými, kteří navštívili čtvrteční, nakonec neuskutečněné pohárové utkání s Laziem.
Střet byl domluven asi týden dopředu banda na bandu. Po menších problémech dorážíme na místo, kde stojí něco přes patnáct mladých Olomoučáků. Voláme starým sigmákům a čekáme na ně. Čekání se však stále protahuje, a tak voláme znovu a znovu. Nakonec nám je sděleno, že už jsou pod policejním dohledem, což jsem po tom našem čekání i očekával. Nechápu, proč se necházeli na místě střetu, ale v útrobách stadionu, kde je mnohem větší naděje na upozornění??? Asi to tak chtěli! Návrh, aby se rozešli a dorazili po jedincích, že počkáme, nám vyvraceli tím, že to prostě nejde(?). Smutné je, že o skupince mladých, kteří tam pořád čekali údajně vůbec neví, že snad nejsou ani z Olomouce??? Už je jasné, že nic nebude, a tak mladí začínají odcházet. My se nasraní rozhodujeme, že naběhneme alespoň na ně. Až na tři jedince se dávají na zoufalý útěk. Tři, kteří se postavili, dostávají oklep.
Hromadně se přesouváme ke stadionu, kde už čekají všichni Olomoučtí včetně starých, kteří nám rozhodně nejdou vstříc, spíše naopak. Zapojuje se policie, kterou se snažíme prorazit. Několika jedincům se to daří, a tak dochází k pár osobním soubojům. Schytávají i někteří policisté, ale jen z naší strany. Olomoučtí se zmohli jen na v tuto chvíli trapné „A.C.A.B."! Znechuceni odcházíme k autům. Pak se přece jen vracíme na zápas. Dohromady tento zápas navštívilo asi 70 hostujících fans, což je na pátek celkem pohoda. K Olomouckým jen to, že totálně zklamali!

P.S.: Díky všem našim polským kolegům.


Autor: Oskar (Slezský FC Opava)


převzato z Football Factory č.19


Pro zájemce: jednotlivá čísla FOOTBALL FACTORY v tištěné podobě lze stále pořídit za zvýhodněnou cenu. Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

REKLAMA

FanaticShop.eu - ultras & hooligans streetwear