Valhalla Fighting

FanaticShop.eu - ultras & hooligans streetwear

Do sektoru hostí se vydali přímo přes hrací plochu. Místní ochranka neví, co dělat a košičtí hool's se až po nějaké době dobrovolně přesunují z hlavní tribuny do klece určené hostům. Zde se od začatku zápasu solidně fandí a support je doplněn různými stupiditami. Domácí neměli ani kotel a ze strachu nevyvěsili své nejlepší vlajky, tribuna se ozvala až po gólu. V druhé půli po vyrovnávající brance Košičané odpalují pět zelených ohňů, které končí na hřišti. Uniformovaní hodlají zatknout viníky, ale hosté je nevydávají, následuje policejní zásah a mela, při které „strážci pořádku" také něco utržili. Nezatkli však nikoho.
Po utkání mají košičané doprovod na vlakové nádraží, kde jsou již ponecháni bez dozoru. Vlak jede až za hodinu a půl a tak pokračuje konzumace v žilinských hospodách. Zajímavostí bylo setkání s třemi příznivci litevského Atlantas Klaipeda, kteří cestovali na svůj pohárový zápas do Sofie.


autor: K/PB '98 (Košice)


převzato z Football Factory č.17


Pro zájemce: jednotlivá čísla FOOTBALL FACTORY v tištěné podobě lze stále pořídit za zvýhodněnou cenu. Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

REKLAMA

FanaticShop.eu - ultras & hooligans streetwear