Valhalla Fighting - 14.04.2024 -STORM CLUB

FanaticShop.eu - ultras & hooligans streetwear

 

Na stadion se několik z nás dostává šibalskými způsoby, a to kvůli nehorázně drahému vstupnému. Na začátku odpalujeme dva ohně a rozjíždíme svou show. Přidáme k tomu dýmovnici (nikdo ji nehasí!?) a nedobrovolný striptýz (hned 2x). Celkem je v sektoru 118 slavistických fanoušků. Po zápase získáváme pár suvenýrů a město si konečně oddychlo, když jsme odjeli.

V Praze většina vystupuje dříve a na hlavák dojíždí pouze dvanáct osob, bohužel většina „prvovýjezďáků". Útočí na nás asi pět Brňáků (J.K.G.) a na pomoc si berou stojany s novinami. Od nás se postavili čtyři lidé, zbytek utekl. Až tak moc jsme nedostali, na naší straně jedna rozbitá hlava, jeden šel k zemi. Na straně Brna jeden šel k zemi a jeden se úspěšné vyhnul letící židli. Za chvíli přibíhají benga a zatýkají dva Brňáky. My se jich zastáváme tím, že psům namlouváme, že zaútočili nějací punkeři načež jsou brněnští puštěni. A.C.A.B. Akce jde rozhodně k dobru na stranu Brna. I když jich bylo méně, tak zaútočili. Na to, že měli zbraně se vymlouvat nemůžeme a ani se nevymlouváme, protože je jen naše chyba, že většina utekla. Tak snad někdy jindy.

Ať žije Slavia, ať žije-Gouda.

 

 

autor: Petr/Brigate '97 (Slavia Praha)

 

převzato z Football Factory č.14

 

Pro zájemce: jednotlivá čísla FOOTBALL FACTORY v tištěné podobě lze stále pořídit za zvýhodněnou cenu. Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

REKLAMA

FanaticShop.eu - ultras & hooligans streetwear