Valhalla Fighting

FanaticShop.eu - ultras & hooligans streetwear

Před bránou potkáváme tři hradecké chuligány, kterým nabízíme střet tři na tři, ale odmítají. Na začátku utkání zhasínají světla a my připravujeme dýmovnici. Po několika minutách se rozsvěcují a my odpalujeme první velice kvalitní dým. Po gólu Liberce odpalujeme druhý ve stejné kvalitě. Ve dvou (Liberec + Jablonec) se odebíráme k hradeckému sektoru, kde vyzýváme dva místní k osobnímu střetu, ti neodmítají, a tak se vzdalujeme od sektoru pod svah. Liberecký svůj boj vyhrává a Jablonecký po chvilce dostává. Končí to tedy remízou. Zatímco my jsme takhle blbli, u našeho sektoru se odehrál „náběh" hradeckých, který nemohu dost objektivně popsat, jelikož jsem ho neviděl.
Po zápase se již nic neděje, a tak všichni usedáme do busu a odjíždíme směr Liberec. Po cestě zvládáme ještě velice kvalitní nákup, který nám sponzoroval Míša Kulička (za což mu patří veliký dík!).
 

autor: U.F. (Slovan Liberec)
 

Z POHLEDU HRADEČÁKA:
Tento zápas je pro nás zajímavý ze dvou hledisek. Loni nás liberečtí překvapili svou hojnou účastí, ale hlavně očekáváme delegaci ze severní Moravy, neboť chachaři hrají po obědě v Jablonci.
Před zápasem se scházíme v naší hospodě a sondujeme, zda se někde neobjeví hosté. Nedochází k žádnému kontaktu, a tak se odebíráme na stadion. Zápas je hned zpočátku přerušen výpadkem proudu, který nabízí ideální příležitost ke střetu na setmělém stadionu. S libereckými se nedaří nic moc dohodnout, a tak bereme za vděk i férovkou dva na dva. Ta končí remízou. Ve druhém poločase dochází k ataku sektoru hostí lidmi z Black Storm. Krátkou potyčku ukončí až čerti. Jediné, na co se liberečtí zmohou, je hloupé pokřikování, když se schovávají za čerty. Při druhém výpadku proudu se snažíme ukořistit vlajku DBS Liberec, ale ta je rychlostí blesku sundána z plotu a schována do bezpečí.
To, v co jsme doufali, se skutečně naplňuje a koncem druhého poločasu nás kontaktuje skupina chacharů s návrhem férovky osm na osm. Dáváme se dohromady, ale k našemu zklamání odjíždějí domů. Po zápase útočíme u východu na skupinku hostů, ale přes množství čertů dochází pouze k několika osobním střetům.
Celkově to byl vydařený večer, i když díky výpadkům proudu se notně protáhl. Jedinou kaňkou je odjezd chacharů, aniž by došlo k boji.

 

autor: Martin / Crime Boys (Hradec Králové)


převzato z Football Factory č.18


Pro zájemce: jednotlivá čísla FOOTBALL FACTORY v tištěné podobě lze stále pořídit za zvýhodněnou cenu. Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

REKLAMA

FanaticShop.eu - ultras & hooligans streetwear