Valhalla Fighting

FanaticShop.eu - ultras & hooligans streetwear

Po několika telefonátech se soupeřem, upřesňujeme místo střetu. Několik telefonátů od našich, kteří zcela špatné odhadli počty klokanů nám berou spousty sebevědomí. Nakonec je domluven střet beze zbraní, a tak po ujištění, že ani oni je mít nebudou, se jich zbavujeme také. Stává se však něco zcela nepochopitelného, neboť ve chvíli, kdy se směrem k nám parkem za silného řevu blíží klokani, začínají mladí ustupovat a posléze utíkat. Ostatní se k nim postupně přidávají, protože nechtějí zůstat na místě v deseti a prožít peklo. Je vidět, že jsme zdatní atleti, neboť se jim nedaří nikoho dohonit. Musím říci, že se vršovičtí posléze zachovají velmi čestně a s jediným, který neutekl a postavil se, připustí pouze férový boj jeden na jednoho.

Po jejich příchodu ke stadionu jsme natolik psychicky zdeptáni prohrou, že se nedáváme dohromady ani do konce poločasu, a tak klokani odjíždějí domů. Nebudu nic komentovat, každý si jistě udělá svůj obrázek, prostě se ukázalo, že na spojené síly Bohemky (Praha, Pardubice a Dvůr Králové) zatím nemáme. Uděláme vše proto, aby jarní výjezd na Bohemians vše změnil!

autor: Martin / Crime Boys (Hradec Králové)

 


Z POHLEDU BOHEMÁKA:
V tento den hrajeme dopoledne na Žižkově, kde se nás schází así 400 a vytváříme velice kvalitní atmosféru. Velkým překvapením je kotel žižkovských, který tvoří asi třicet osob a na úvod druhé půle se prezentují asi dvaceti gejzíry.
Po prohraném zápase (3:2) vyjíždíme pěti auty na domluvený boj do Hradce, když jsme hradecké kontaktovali již několik dní předem, aby se mohli pořádně připravit. V Pardubicích se k nám přidává další auto a na srazu před Hradcem další čtyři. Celkem nás je 43. Přijíždíme k parku, ve kterém má proběhnout střet skupina na skupinu beze zbraní. Hradečáci na nás již čekají, jejich počet jsme odhadovali na 35. Vydáváme se k nim a bouříme, votroci si vyloženě nevěří a dávají se na potupný útěk... Jdeme ještě před stadion a snažíme se něco domluvit, ale bezvýsledné. Odjíždíme proto domů a jediné, co nám zlepšuje náladu jsou benzinky, na kterých nakupujeme spousty krásných dárků pod stromeček.

 

autor: Karel / Berserk (Bohemians Praha)


převzato z Football Factory č.18


Pro zájemce: jednotlivá čísla FOOTBALL FACTORY v tištěné podobě lze stále pořídit za zvýhodněnou cenu. Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

REKLAMA

FanaticShop.eu - ultras & hooligans streetwear