Valhalla Fighting - 14.04.2024 -STORM CLUB

FanaticShop.eu - ultras & hooligans streetwear

Přesila je znát, boj je rychlý a nutno říct, že jinak férový. Inkasujeme, ale v sestavě dva zkušení + dva mladí, jsme těžko mohli udělat víc. Přesto i hosté schytávají několik slušných ran. Poté, co jsme spíše sestrkáni dolů z menšího kopečku a někteří se ještě škrábeme nahoru, brněnští skáčou zpět do aut a (zřejmě s autem Sherlocka v patách) odjíždějí.

autor: Andy/CrimeBoys (Hradec Králové)


Z POHLEDU BRŇÁKA:
Na východ Čech vyrážíme po menším soustředění v neděli po obědě pouze třemi auty ve čtrnácti lidech kvalitní sestavy, když převahu mají starší chuligáni z Torcidy. Cesta ubíhá rychle, vydatně doplňujeme hladinu alkoholu a do Hradce dorážíme těsně před výkopem. Domácí nejsou vidět, a tak míříme na statek. Zde bojkotujeme sektor pro hosty, ve kterém je asi dvacet
fanklubáků a usídlujeme se vedle stánku, kde pokračujeme v konzumaci. Někteří sledují nudný zápas, v průběhu něhož k nám přicházejí dva domácí chuligáni s nabídkou pozápasového střetu banda na bandu v nedalekém parku. To s radostí přijímáme a vyčkáváme konce utkání.
Nudný zápas končí, Brno vítězí a naše skupinka opouští stadion v očekávání avizované akce. Hradečákům se však nelze dovolat, a tak nasedáme do aut s tím, že se po nich mrkneme. Za pár okamžiků volají a chtějí souboj deset na deset, ale to je již pozdě, protože je vidíme v parčíku, rychle otáčíme své limuzíny a řítíme se na místo. Hradeckých je opravdu deset a někteří se po spatření naší sestavy dávají na potupný útěk. Zbývající jedinci se nám snaží postavit, ale jsou nemilosrdně zbiti, takže celá potyčka končí jasným vítězstvím Brna. Poté místo opouštíme a kotvíme v hospodě na kraji Hradce. Domácí již o repete zájem nemají, a tak se po pár pivech vydáváme zpět do Brna. Nebyl to špatný výlet.

autor: AG (Brno)

převzato z Football Factory č.20


Pro zájemce: jednotlivá čísla FOOTBALL FACTORY v tištěné podobě lze stále pořídit za zvýhodněnou cenu. Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

REKLAMA

FanaticShop.eu - ultras & hooligans streetwear