Valhalla Fighting - 14.04.2024 -STORM CLUB

FanaticShop.eu - ultras & hooligans streetwear

Druhý den odjíždime do Jablonce ve dvaceti lidech a domlouváme spojení s busem z Prahy, ve kterém jelo asi čtyřicet klokanů. Mezi tím domlouváme střet s koalicí Jablonce a Liberce. Po setkání s druhou části výpravy se vydáváme na domluvené místo, bohužel však s robocopy v zádech. Přesto dochází ke krátkému střetu, domácí se přesile stavějí celkem slušně, jejich počet odhaduji na 25-30. Škoda, že někteří opouštějí své kamarády, ale po pár výměnách nastupuje všemocná ruka zákona.

Na stadionu domácí odpalují tři dýmy a po chvíli brutálně zasahuje debilní agentura a policie. Chceme jít domácím proti téhle tyranii pomoci, ale jsme vytlačováni obrněnci, a tak i zde začíná řež. Po uklidnění odpalujeme bílé a zelené dýmy a napadá nás agentura, která přeceňuje své síly a od lynče je zachraňuje PČR. Přesto je jejich porážka více než jasná. Podobné scény přetrvávají po celé utkání. Nakonec odpalujeme deset ohňů, které dávají slušný efekt. Hráči opět potvrzují svou „formu" a my jsme rádi, že odjíždíme k domovům.

autor: Blecha / Berserk (Bohemians Praha)

 

Z POHLEDU LIBEREČÁKA:

Do Jablonce se vydáváme v šesti lidech a jdeme na smluvené místo srazu, kam po chvíli přicházejí i jablonečtí. Než přijedou bohemáci do Jablonce, tak se několikrát kontaktujeme k upřesnění pravidel našeho setkání. Když jsou u stadionu, volají nám a my jim vyrážíme naproti. Setkáváme kousek od vlakového nádraží a hned se proti sobě rozbíháme. Padá několik ran na každé straně a brzy vše ukončuje policie. Toto setkání bylo dohodnuto „banda na bandu" a beze zbraní. Nutno dodat že nás bylo 22 a hostů kolem padesáti. Na naší straně je jeden předveden na bengámu. Poté se oba tábory v poklidu rozcházejí na stadion.

V sektoru se nás schází na třicet a Bohemians přijelo podpořit něco kolem 150 příznivců. Na úvod odpalujeme velice kvalitní dýmovnici, kterou se snaží agentura uhasit, ale nějak jim to nejde. Asi po třech minutách odpalujeme další dým a to už se k nám do sektoru přesouvají společně s agenturou i fízli a po menší potyčce dochází k zatýkání a jeden z agentury surově napadá jednoho z jabloneckých, který je poté také zatčen. Jsme varováni, že jestli odpálíme ještě jednu, bude celý náš sektor vyklizen. Nato odpalují kvalitní dým také bohemáci. Policie k nim nabíhá a začíná dobrá mela, která končí zatčením šesti Pražanů. Na začátku druhé půle odpalují hosté deset ohňů, což dává velice pěkný efekt. My odcházíme na začátku druhého dějství do hospody, kde sedíme až do konce utkání. Poté se chystáme vyzvednout zadržené na bengárně, cestou je však potkáváme. Dozvídáme se, že tam jsou propuštění bohemáci a čekají na poslední dva zadržené. Nabízíme jim, zda nechtějí zajít na pivo a zkrátit si čekání, ale odmítají. Na závěr snad jen A.C.A.B.!

 

autor: U.F. (Slovan Liberec)převzato z Football Factory č.18

 

Pro zájemce: jednotlivá čísla FOOTBALL FACTORY v tištěné podobě lze stále pořídit za zvýhodněnou cenu. Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 

REKLAMA

FanaticShop.eu - ultras & hooligans streetwear