Valhalla Fighting

FanaticShop.eu - ultras & hooligans streetwear


V sektoru se nás schází 38, vyvěšujeme tři vlajky. Domácích je na druhé straně asi padesát. V průběhu zápasu odpalujeme tři dýmovnice a silvestrovskou pyro „veselá kráva". Ochranka ani policie kupodivu nezasahuje a opisují pouze jednu občanku. Bohužel ztrácíme dva lidi, kteří vinou alkoholu museli být převezeni do vyškovského špitálu. Zajímavostí je, že jednomu rentgenovali mozek, přičemž on žádný nemá!


V průběhu zápasu se na vedlejší tribuně objevuje asi deset mladých hool's Brna, ale jen na chvíli. Na konci zápasu proběhne děkovačka s hráči, vyrážíme pro zraněné a kdesi ve Vyškově proháníme již zmíněnou skupinu brněnských. Po propuštění zraněných odjíždíme směr Praha. Cesta probíhá opět ve znamení vánočních nákupů (spíše náletu kobylek).


Výjezd bohužel neskončil dobře pro naší čtyřčlennou vlakovou skupinu. Ta byla na brněnském nádraží napadena asi dvacetičlennou skupinou Brňáků a řádně zbita. Kluci se na přesilu nevymlouvají a uznávají porážku! Dnes byli brněnští lepší, je to jen naše chyba a blbost. Takže na jaře v Brně, už sháníme bagr. Ať žije Slavia, Gouda je náš vůdce!


autor: Petr/Brigate '97 (Slavia Praha)


převzato z Football Factory č.14


Pro zájemce: jednotlivá čísla FOOTBALL FACTORY v tištěné podobě lze stále pořídit za zvýhodněnou cenu. Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 

REKLAMA

FanaticShop.eu - ultras & hooligans streetwear