Valhalla Fighting - 14.04.2024 -STORM CLUB

FanaticShop.eu - ultras & hooligans streetwear

Odebíráme se ke stadionu a cestou potkáváme hosty za kordonem policajtů, kteří po nás trapně pořvávaji. V sektoru se nás schází něco přes třicet a stejně jako v předchozích zápasech, nepředvádíme vůbec nic. Zato hradečtí se prezentují opravdu kvalitně. Je jich kolem šedesáti, vyvěšují hezké vlajky a předvádějí kvalitní support. Na úvod vhazují na plochu staré boty a škrpály a pak odpalují bílý a oranžový dým, což vypadá opravdu dobře. Do konce utkání se až na malou strkanici v hostujícím sektoru nic neděje.
Poté dostává zelenou návrh jít zamávat hradeckým. Obíháme hřiště, abychom se vyhnuli fízlům a útočíme seshora. Hosté útok opětují a začíná boj, který po chvíli hasí čerti. Hradečtí se ještě rozbíhají na spodní část, kde jsou čtyři naši, jinak samí čumilové, ale policie byla na místě. Nakonec nás ještě hosté vyzývají, abychom za nimi přijeli do Otrokovic, ale my byli v policejním obklíčení. Boj dopadl podle mě remízově. Hradečtí se až na tu domluvu ukázali velmi dobře.

autor: Hulíček (FC Zlín)

 


Z POHLEDU HRADEČÁKA:
Do Zlína se po letech opět velmi těšíme. Scházíme se na nádraží v počtu 54 lidí. Někteří zvolili pro cestu svá auta a po domluvě, že se potkáme v Otrokovicích, se vydáváme na cestu. Tu si krátíme nejrůznějšími zastávkami a videm. Kontaktujeme ševce přes mobil a chceme domluvit bitku banda na bandu v Otrokovicích, či někde v okolí. Ševci žádají pouze férovku 15 na 15 u benziny ve městě. Nabíráme posily a míříme do Zlína. Cestou se nás ujímají čerti a blokuji náš autobus. Zahledneme i skupinu domácích, ale jsou obklopeni čerty a střet je tedy předem vyloučen. Před zápasem se ještě posilňujeme v nedaleké hospodě.
V sektoru se nás schází přes 60 a vyvěšujeme vlajky. Po úvodním hvizdu je hřiště zasypáno starými škrpály. Nudu na hřišti si zpříjemňujeme odpálením tří dýmovnic a vylepšením hajzlu v sektoru. Plot po našich nábězích nevydrží a začíná se rozpadat. Do všeho opět zasahují čerti. Na konci jim uštědříme pár ran, když nás nepouštějí na děkovačku s hráči.
U autobusu odmítáme nastoupit a místo toho dvakrát prorážíme kordon těžkooděnců a napadáme provokující ševce. Ti zdatnější hledají záchranu úprkem oknem do hospody, ale ostatním uštědřujeme několik kopanců a ran. Nakonec nás čerti natlačí do autobusu a za doprovodu jejich sirén opouštíme Zlín. V Otrokovicích vysazujeme naše kamarády. Cestu domů nám ještě komplikují čerti snažící se řešit výtržnosti. Po hodině vyšetřování nás pouští.

 

Autor: Martin / Crime boys (Hradec Králové)


převzato z Football Factory č.17


Pro zájemce: jednotlivá čísla FOOTBALL FACTORY v tištěné podobě lze stále pořídit za zvýhodněnou cenu. Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

REKLAMA

FanaticShop.eu - ultras & hooligans streetwear