Valhalla Fighting

FanaticShop.eu - ultras & hooligans streetwear

Tyto hovory se opakují dvakrát či třikrát, což nás již nebaví, a tak směřujeme rovnou na stadion.
Při utkání je k vidění na obou stranách celkem slušný support, který hosté okořeňují ohňostrojem, na což my odpovídáme velmi kvalitní oranžovou dýmovnicí. Po zbytek zápasu se již nic zajímavého neděje. Po závěrečném hvizdu nás PČR a ochranka drží v sektoru a po propuštění se za námi velice nenápadně táhnou i městem. Rozcházíme se proto do domovů.
Asi třičtvrtě hodiny po zápase se ozývají hradečtí s návrhem bitky. To je již opravdu pozdě a dát dohromady bandu je již zcela nemožné. Tak se nezlobte - příště!

 

autor:kolektiv BGB "99 (České Budějovice)

 


Z POHLEDU HRADEČÁKA:
Výjezd do Budějovic patří k těm málo zajímavým, které nám los pro podzim přidělil. Už v noci se nám ozývají gauneři a snaží se zjistit podrobnosti o našem příjezdu.
Na hradeckém nádraží se scházíme již od brzkých ranních hodin a konzumací alkoholu si zkracujeme čekání na autobus. Psát o průběhu cesty asi nemá cenu, neboť všichni víme, že Vánoce jsou za dveřmi a v Hradci takové slevy prostě nemáme. Dochází k několika kontaktům s gaunery, kteří slibují až nakonec se odmlčí s tím, že se jich sešlo pouze 5! Před Budějovicemi se ještě posilňujeme v útulné hospůdce, kde po neshodě s obsluhou, že platí Jirka Lála, dochází k ničení a braní nejrůznějších věcí. K našemu neštěstí nás po několika kilometrech dohání čerti a zastavují náš bus. Po dlouhém vyšetřování, kdy musíme většinu věcí vrátit, dochází k zatýkání. Po zbytek cesty ke stadionu se musíme smířit s jejich doprovodem.
V sektoru se nás schází 60. V šedesáté minuté rozpoutáváme pyro-show, která trvá asi 10 minut a gauneři se nám snaží konkurovat červenou dýmovnicí, která vypadá efektně. Už se to stává tradicí a zase prohráváme, a tak se alespoň snažíme kontaktovat gaunery, ale zase bezvýsledně.
Cesta domů probíhá již tradičně jako každý výjezd autokarem, no všichni asi víme jak, a tak to nemá cenu dále rozebírat.

A.C.A.B.

 

autor: Martin / Crime Boys (Hradec Králové)


převzato z Football Factory č.18


Pro zájemce: jednotlivá čísla FOOTBALL FACTORY v tištěné podobě lze stále pořídit za zvýhodněnou cenu. Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 

REKLAMA

FanaticShop.eu - ultras & hooligans streetwear