Valhalla Fighting - 14.04.2024 -STORM CLUB

FanaticShop.eu - ultras & hooligans streetwear

Začíná kvalitní boj, ve kterém hosté neprodají svou kůži lacino. Početní převaha klokanů je více než znatelná, a tak boj po chvíli končí vítězstvím domácích.
Na olomoucké straně odhadujeme 30 - 35 bojovníků (hosté hlásí 28), nás bylo na sedmdesát, do boje však zasahuje asi čtyřicet klokanů. Poděkování patří oběma stranám za dodržení stanovených podmínek, kterými byly vyloučeny zbraně a zamezeno dokopávání. Po skončení si vzájemně poděkujeme za skvělou bitku a přesouváme se do Dolíčku.
Olomoučtí na stadion nejdou. Fotbal na Bohemce již tradičně pláče, a tak nejlepším momentem zápasu jsou opět ohně. Věříme, že naše problémy ze začátku sezóny jsme již vyřešili a budeme opět společně prohánět soupeře.

autor: B. / Berserk (Bohemians Praha)

 


Z POHLEDU OLOMOUČÁKA:
Již při příchodu na olomoucké nádraží je jasné, že nás bude málo. Vyjíždíme ve dvaceti pěti lidech, sice starší a lepší, ale málo početné sestavy. V Praze se povozíme na našem milovaném autodromu a poté konzumujeme v hospodě, o které jsme si mysleli, že je slávistická. Vzniká menší problém s placením a razíme ke stadionu. Po cestě potkáváme u Koohinoru bohemáckou bojůvku v počtu asi šedesáti kusů! Přes náš počet ihned útočíme, domácí však na tom jsou daleko lépe a jasné vítězství patří jim. Vše se odehrává za přítomnosti dvou policejních aut. Navíc se to rve na silnici, čímž se blokuje doprava. Jelikož se to odehrává v ulici, musí to vypadat dost dobře. Bohemáci byli korektní a nikoho nedokopávali.
Poté jdeme ke stadionu, klub nám lístky neplatí, a tak s pokřikem „Fussball nein, vandale ja" opouštíme Vršovice a poté i Prahu. V Pardubicích ještě proběhne potyčka dvou našich se třemi místními, s naší výhrou. To je však jen slabá náplast. Toho dne jsou vítězi klokani!

autor: Tom / NSC (Sigma Olomouc)


převzato z Football Factory č.18


Pro zájemce: jednotlivá čísla FOOTBALL FACTORY v tištěné podobě lze stále pořídit za zvýhodněnou cenu. Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

REKLAMA

FanaticShop.eu - ultras & hooligans streetwear