Valhalla Fighting - 14.04.2024 -STORM CLUB

FanaticShop.eu - ultras & hooligans streetwear

Ovšem třicítka robocopů nedovoluje střet. Domlouváme tedy boj po zápase v nedalekém parku. V průběhu utkání hosté oznamují, že jich bude patnáct. Střet počet na počet však odmítáme a oznamujeme, že jdeme skupina na skupinu. Před závěrečným hvizdem brněnské obkličuje PČR a ti nám oznamují, že se čertům neztratí a ke střetu nedojde.
To, co se stalo před zápasem, je naše chyba. Nesejít se před Brnem je opravdu k zamyšlení. Všem, kteří leželi doma, nebo u vody děkuji, za pár blbů, kteří přišli a za to, že se brněnským musím omluvit. Opravdu se snažili.


autor: Blecha / Berserk (Bohemians Praha)

 


Z POHLEDU BRŇÁKA:
Na jaře se nám střet s klokany kvůli bengům nepodařilo zinscenovat, a tak jsme pro něj byli tentokrát ochotni udělat maximum. Kvůli fízlům vyrážíme rozděleni na tři skupinky linkovými autobusy, tento tah se daří skvěle a hodinu po poledni se nás v jedné nálevně kousek od Florence schází šedesát, doplněni o jednoho slovanistu.
Domácí nezvedají telefony, a tak je vyrážíme hledat. Asi půl hodiny chodíme bez bengů po Vršovicích, ale naše pátrání je neúspěšné. Usazujeme se v hospodě U Pepíčků a znovu je zkoušíme zkontaktovat. Nejdříve nám oznamují, že jich je málo, pak slibují že dorazí, což po chvíli zase ruší s tím, že mají moc lidí na dovolené... Už nás to dohadování začíná srát, a tak jdeme na statek. Vynořujeme se u domácího sektoru a benga docela čumí, kde jsme se tam vzali. Po domácích opět ani stopa, takže jdeme k našemu sektoru, před nímž inkasuje nějaký jedinec (spart'an?, sharp?), což vyvolá zákrok acabů. Letí po nich několik půllitrů a na oplátku je několik lidí zatčeno a zbito. Jsme drženi v obklíčení, ze kterého se pár lidem podaří uniknout a v okolí stadionu získávají tři šály. Rozhodujeme se, že na fotbal serem a pod dohledem bengů se přemisťujeme do hospody nad sektorem domácích, ve které si přivlastňujeme vlajku a dvě šály. Asi dvacet nás na fotbal nakonec jde a v tom okamžiku se konečně objevují i domácí. Je jich 25 a jejich „náběh" vyznívá více než trapně. Nevím, co si na ulici plné fízlů chtěli dokázat.
Na stadionu pobudeme pouze chvíli, protože jsme kontaktováni zbytkem sedícím v hospodě, že se přece jenom domlouvá boj s vačnatci na nějakém sídlišti po zápase. Ten se nakonec stejně neuskutečnil, protože jsme v hospodě obklíčeni bengama a po zápase eskortováni na nádraží. Odtud po menších problémech odjíždíme s hodinovým zpožděním a 100% slevou jízdného domů. To, že ke střetu nedošlo, je jednoznačně vina domácích, my jsme pro něj udělali vše.

 

autor: AG (FC Brno 1913)
 

převzato z Football Factory č.17


Pro zájemce: jednotlivá čísla FOOTBALL FACTORY v tištěné podobě lze stále pořídit za zvýhodněnou cenu. Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

REKLAMA

FanaticShop.eu - ultras & hooligans streetwear