Valhalla Fighting - 14.04.2024 -STORM CLUB

FanaticShop.eu - ultras & hooligans streetwear

Ještě před polednem je tak na místě zhruba 35 sparťanů. Ti už vědí, že je kdesi ve městě skupina bojechtivých chacharů. Ti se zanedlouho ozývají s nabídkou rande v parku. Sparťané si berou čas na rozmyšlenou a shánějí další soukmenovce. Vše trvalo příliš dlouho, začátek zápasu se blížil, takže v momentě, kdy se sparťanská skupina (v tu dobu asi 50 lidí) konečně hodlá vydat za baníkovci, doráží s úsměvem na rtech dvojice kriminalistů s vysílačkou v ruce. Je tak po naději na cokoliv.

autor: Vilík (Sparta)

 


Z POHLEDU CHACHARA:
Fans Baníku se tentokrát do Prahy vydali mnoha způsoby. První, dá se říct „chuligánská" část již v pátek večer vlakem, druhá, dá se říct „klasická", vlakem v sobotu ráno a třetí, dá se říct „divná", auty, tranzity, koloběžkami a kdo ví, čím ještě.
Z před zápasového dění stojí za zmínku jen story skupiny první. Ta je někde u Kolína informována, že údajně kvalitní sestava sparťanů hledá „imaginární" chachary v Dejvicích, aby se pak doslechla, že se údajně tato kvalitní sestava ACS rozešla do svých domovů (po ujištění, že chachaři už jedou). V Praze jsou okolo čtvrté ranní a po zbavení se nežádoucího doprovodu nejprve přečkají do rána, aby pak začali hledat místo srazu letenských. Nepovedlo se, takže nezbývá než telefonovat. Sparťanům se navrhovaný čas nehodí a odkládají a odkládají, aby nakonec čekalo 37 nadržených baníkovců na domluveném místě střetu marně. Domácí prý dorazili o chvíli později, proti domluvenému času se zpožděním tak o čtyřicet minut. Ostravští srabi odešli sledovat zápas...
Na stadionu se v hostujícím sektoru schází 224 fans Baníku (v tom 4 GKS), prezentují se povedenou choreografií v podobě velkého nápisu „FCB" a když chtějí, tak i vynikajícím supportem, zcela přehlušujícím sparťany. Chtělo se jim však jen část první půle a posledních cca patnáct minut. Vzhledem ke stavu zápasu to není tak špatné vysvědčení...
Domácí příznivci měli barevné kartóny, gejzíry, nějaké vlajky na tyčích, ale celkově to za moc nestálo. Bylo jich totiž jako šafránu. Kvalitní trapas si navíc zajistili vyvěšením kopie vlajky „Košíře", kterou jim už ostravští chuligáni jednou zabavili.
Takový normální výjezd okořeněný ziskem jedné šály a dresu. King Baník!

 

autor: Kyby (Baník Ostrava)


převzato z Football Factory č.17


Pro zájemce: jednotlivá čísla FOOTBALL FACTORY v tištěné podobě lze stále pořídit za zvýhodněnou cenu. Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

REKLAMA

FanaticShop.eu - ultras & hooligans streetwear