Valhalla Fighting - 14.04.2024 -STORM CLUB

FanaticShop.eu - ultras & hooligans streetwear

Prestižní zápas řecké ligy začal pro chuligány už 4 hodiny před zápasem, kdy skupina asi 160 chuligánů aek napadla hospodu, kde popíjeli hosté. výsledkem brutální bitky plné zbraní bylo bodnutí 22letého chuligána olympiakosu do hrudi. byl převezen do nemocnice a vypadá to, že zranění nepodlehne naštěstí asi hodinu a půl před zápasem dorazila ke stadionu větší skupina fanatiků olympiakosu, kterou plánovitě napadli domácí tyčemi, házeli po nich láhve, kameny, světlice a další předměty. většina hostů ale dorazila na motorkách a měla stále na hlavě helmy, takže útok, k překvapení domácích ustáli a naopak začali aek zatlačovat. když se zdály síly vyrovnané, tak přijela zásahovka a obě skupiny rozhnala slzným plynem.

Skupina aek, která se bitky zúčastnila byla údajně posílena o několik chuligánu italského livorna, ta samá skupina se 30 minut před zápasem pokusila vniknout na hrací plochu, když je jim v tom policie snažila zabránit, byla zaházena vytrhanými sedačkami, železnými tyčemi, betonem a světlicemi. Policie hodně dlouho nemohla dav uklidnit,  zásahovka se pokoušela o náběhy do sektoru, ale nepovedlo se jim to vždy je zastavila sprcha předmětů, které na ně aek fanatici házeli. celé to trvalo několik desítek minut a zranění byli na straně aek i policie.

Pro nás neuvěritelné na tom všem je, že výtržnosti celý den páchala jedna a ta samá skupina asi 150 chuligánů aek, která místo, aby po zápase co nejrychleji zmizela z dohledu, tak šla ještě protestovat před hlavní vchod stadionu po prohraném zápase a nadávala hráčům.

REKLAMA

FanaticShop.eu - ultras & hooligans streetwear