Valhalla Fighting - 14.04.2024 -STORM CLUB

FanaticShop.eu - ultras & hooligans streetwear

Přinášíme dobové články ze zápasu Slavia - Baník (15.9.2003), před kterým se odehrál dvoukolový střet na bandy, který nepoznal vítěze.

POHLED SKS:

Chachaři se před zápasem ozývají ohledně nabídky banda na bandu. Přijímáme a jsme upozorněni, že na nás nechtějí čekat hodinu. Nakonec skoro tu hodinu čekáme my a na domluvené místo nás přichází 17 SKS a 1 KSG. Jiní slávisté si jinde v klidu popíjí, ale přes náš slabý počet to neřešíme. Jakmile tramvají ostravští doráží (asi 40 hools), začíná slušný boj. Ve chvíli, kdy mají chachaři asi nejvíce navrch, někdo z jejich řad začne řvát "policie!". Díky tomu se boj na chvíli přeruší, ale jakmile zjistíme, že se jednalo o planý poplach, tak na baníkovce útočíme a tím vzniká opět bitka. Tu nakonec opravdu ukončuje příjezd policie. Celkem pěkný a tvrdý střet, ve kterém chachaři rozhodně rozdali více, i když několik z nich více nadávalo, než se rvalo. Je však třeba dodat, že další dvacetičlenná ostravská skupina dorazila na místo po boji.

POHLED FCB:

Na pondělní výjezd se do Prahy vydalo 360 fans Baníku. Po příjezdu postupně hned na pražském Hlavním nádraží uniklo z policejního dohledu zhruba čtyřicet lidí, kteří se poté většinou dávají do kupy a jdou do hospod na nějaké občerstvení. Později se zkontaktují s chuligány Slavie a domlouvají boj. Za místo boje volí domácí jednu z rušných křižovatek, kde přijíždí přes třicet chacharů a už z tramvaje vidí čekající dvacítku slávistů. Obě skupiny do sebe nabíhají, ale z ostravské strany do toho nejdou zdaleka všichni, a tak má boj poměrně dlouhé trvání a ukončuje ho až příjezd policie. Rozhodně více inkasovali slávisté, ale za jednoznačné vítězství se to označit nedá. Policie pouze pár lidí identifikuje, většina mizí z jejich dohledu.

Pokud máte fotografie z chuligánských bitek, pošlete na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo zprávou na našem facebooku (hooligans.cz).

REKLAMA

FanaticShop.eu - ultras & hooligans streetwear