FREE DOWNLOAD HOOLIGANS GAME ON IOS AND ANDROID

Valhalla Fighting

FanaticShop.eu - ultras & hooligans streetwear

Ke konci druhé půle to již přehnal a skupinka asi 30 lidí (hlavně Narko a Kinder Gang) přešla na druhou stranu stadionu do blízkosti klubové budovy, aby rozhodčímu odřízli cestu. U brány narazili na ochranku a došlo k přetlačování. V této chvíli nám rozhodčí bohužel utekl. Smůlu má několik hráčů "czarnych", kteří na tento zápas asi dlouho nezapomenou. Vbíháme totiž na hřiště. Chvíli potom nabíhají z obou stran policajti, kteří začínají střílet gumovými projektily a zatýká se. Část osob začíná bojovat se "psy", ale z plochy jsme nuceni utéct na sektor, zatčených přibývá.

Útočíme kameny, deskami a jinými předměty, oni odpovídají gumovými projektily. Jeden člověk dostává projektilem pod oko. Po nějakém čase se policistům povedlo dostat do ochozů, kde boje pokračují. Poté se rozhodneme nechat fizly na stadionu a s posilami za branami útočíme na benga, čekající před stadionem a kteří nejspíše nic netuší. Začínáme rozbíjet policejní vozy, jedno jsme skoro převrátili. Přijíždí městská policie, která se pokouší přejet některé naše chuligány. Řidič však má smůlu, dostává popelnicí přes přední sklo. Rozbíjíme další tři policejní vozy. Pokračují honičky v blízkém parku a další menší bitky. Sebrali mě.

Kdyby policie neměla posily z jiných měst, neměli by šanci. Tyto události měly velkou odezvu, hlavně v místním tisku. Bohužel, na policejních nahrávkách je rozpoznáno a zatčeno sedm hools. Kéž by takových zápasů bylo více. Výsledkem tohoto zápasu je po zimáku již druhý zavřený objekt v městě. Na zápase nám pomáhalo několik hools Cracovii a jeden z Lodže, které u nás vždy rádi přivítáme.

Autor: Swietlik (GKS Tychy)převzato z Football Factory č.8

Pro zájemce: jednotlivá čísla FOOTBALL FACTORY v tištěné podobě lze stále pořídit za zvýhodněnou cenu. Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

REKLAMA

FanaticShop.eu - ultras & hooligans streetwear