Valhalla Fighting - 14.04.2024 -STORM CLUB

FanaticShop.eu - ultras & hooligans streetwear


Ve druhém poločase se situace opakuje, opět vhazujeme dým a celý zápas fandíme! Hooligans z Blavy se nenechávají zahanbit a rozpoutávají ve svém sektoru fingovanou bitku mezi sebou svlečeni do půl těla! Vypadá to dost dobře! Policie zatím jen přihlíží jak na naší straně, tak na straně druhé.
Vše se však mění po odchodu ze stadionu, když se u východu rozpoutává slušná bitka s PČR. Ti zpočátku ustupují, ale pak na nás vlítnou posily zezadu a je po všem. Kupodivu zatknou jen jednoho z nás, což se neobejde bez kopání do policejního auta a menší strkanice. Poté obcházíme stadion, abychom mohli napadnout slovanisty. Samozřejmě za stálého doprovodu čertů, ti nás oddělují dokonce na dvakrát, ale vypadají jako by měli větší starost o sebe, než o to, zda se napadneme či ne! Vydáváme se do města a doufáme, že se nám podaří potkat nějaké samotáře. To se daří velmi brzo a my ve čtyřech napadáme tři slovanisty, výsledkem jsou dvě ukořistěné šály a pár ran na „čobolácký" ksicht! Dál pokračujeme již pouze v pár lidech a narážíme znovu na tři slovanisty. Dva hned prchají a ten poslední je asi zkouřený, protože dostává ránu a motá se jak Káča! Nato na nás nabíhá policie a zadržuje jednoho z Brüx Vandals, který jej napadl. Vše se řeší na místě, je propuštěn a my už jsme jen doprovozeni k autu, kde se to neobejde bez řádné kontroly PČR a poté odjíždíme směr Most. Zápas bych hodnotil jako velmi povedený a to jak ze strany hráčů, tak ze strany hooligans. Jak na hřišti, tak na šály je skóre 2:0 pro nás, takže spokojeni jsme opravdu nad míru!

 

autor: Horda/Brüx Vandals (Most)


převzato z Football Factory č.13


Pro zájemce: jednotlivá čísla FOOTBALL FACTORY v tištěné podobě lze stále pořídit za zvýhodněnou cenu. Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

REKLAMA

FanaticShop.eu - ultras & hooligans streetwear