Valhalla Fighting - 14.04.2024 -STORM CLUB

FanaticShop.eu - ultras & hooligans streetwear

Ta se hlavní skupiny nedočká, jede na stadion a s ní i naše hlídka. Brňáci přijíždí dalším vlakem a s policajty míří na stadion. Nějakým se podařilo odtrhnout. Před stadionem narážíme na skupinku šesti Brno a Plzeň, kteří se postavili a potom dostali.


Na zápase:
Hostů se v sektoru sešlo asi osmdesát (můj odhad), možná jich bylo více. Měli pěkné vlajky. Bylo s nimi asi deset Plzeňáků (hlavně Klatovy). Nás v kotli asi sto padesát. Bohužel, několik lidí zůstalo raději v hospodě a přišli až na druhý poločas. Odpalujeme dvě kvalitní dýmovnice a v druhé půli kvalitně fandíme.


Po zápase:
Vlakovou skupinu jihomoravských odváží policie na nádraží a honem je posílá pryč. My vyrážíme na několik skupinek. První dvě mají s hosty konflikt a před přesilou musí ustoupit. Naší šestičlenné skupině utíkají další Brňáci do aut a ujíždějí. Na nádraží hledáme Plzeňáky, ti bohužel leželi v kupečku na zemi a vykoukli až po rozjezdu vlaku. Alespoň naše zásahy lahvemi byli přesně do černého. Ať žije Slavia.


Autor: Petr/Brigate '97 (Slavia)

 


Z POHLEDU BRŇÁKA:
Vlakem nás vyráží na padesát. V Kolíně se přidávají Klatováci a míříme na Prahu. Dostáváme hlášku, že na hlaváku čekají sešívaní, a tak se hned po výstupu s hrozným řevem rozbíháme do vestibulu. Slavisté nikde. Poté zmatkujeme a brzy se dostáváme pod dohled policie, které je čím dál víc a eskortuje nás na statek. Pět z nás se trhá a naráží na skupinu pětadvaceti slavistických hools. Proti přesile se drží statečně.
V sektoru se nás schází asi osmdesát a myslím, že jsme předvedli kvalitní support. Odpalujeme jednu dýmovnici. Slavisté jsou kromě jedné dýmovnice o ničem. Po zápase již vládne policie. S mohutným doprovodem jsme přepraveni na nádraží a odtud speciálním vlakem odjíždíme domů. Opět velké poděkování a pozdrav posílám do Klatov.


Autor: AG/OFB '98 (FC Brno 1913)

 


Z POHLEDU KLATOVÁKA:
Z Klatov nás vyráží auty devět. Jedeme ráno, protože si chceme trochu popít. S brněnskými domlouváme sraz v Kolíně, kde pijeme a poté již vyrážíme do Prahy.
Dostáváme zprávu, že nás na hlaváku vyhlížejí slavisté. I když jsme pár minut bez dozoru, nikoho jsme nenašli. To mě dost překvapilo, protože slavisté jsou pro mě největší chuligáni v lize. Poté ale doráží SPJ PČR a je po všem. Na Strahov cestujeme autobusem, na což fízli udiveně koukají, ale nechávají nás jet. V tom volají slavisté, že nás hledali na hlaváku a teď jsou na Andělu, kde jsme asi před půl minutou nastoupili. Žádají férovku pět na pět, což s výsměchem odmítáme nejen kvůli tornu, že jsme v obležení čertů, ale taky proto, že jsme v našem počtu nepřijeli na nějaké férovky. Nakonec přece jen šest lidí policajtům mizí a jdou pro suvenýry. Přijíždí další autobus a z něj vystupují domácí. Útočí sklenicemi, talířem a pak i rukama. Zdatně se staví dva Brňáci a jeden Klatovák, ale jasně nemají šanci. Naše hlavní skupina se pod dohledem mezi tím snaží prorazit bránu. Několik jedinců proběhne, zbytek je podroben prohlídce. Do sektoru přicházíme po pár minutách, již za stavu 0:1.
Brňáků je asi sto, vhazujeme jeden dým, fandíme jak smyslů zbavení a to hlavně v druhé půli. Po zápase nám šéf protiextrémistické kriminálky (mimochodem Klatovák) zařizuje dvě tramvaje, o půl hodiny je zdržen vlak na Brno, připojuji k němu dva vagóny a ještě čekal, že mu za to poděkujeme. Vlád'o Vodvářko, co blázníš? Když nás cajti násilím přinutí nastoupit a vlak se rozjede, přichází průvodčí i s hlídkou vybírat lístky. Klatováci odmítají zaplatit, ale i přes naše prosby nás vysazují v Kolíně. Musíme tedy nasednout do našich aut a vyrazit k domovu. Na benzín sice dáváme poslední naše drobné, ale za pomocí pan Arnošta Veselého dojíždíme. Jude Slavie!


Autor: Klatováci (Viktoria Plzeň)


převzato z Football Factory č.13


Pro zájemce: jednotlivá čísla FOOTBALL FACTORY v tištěné podobě lze stále pořídit za zvýhodněnou cenu. Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

REKLAMA

FanaticShop.eu - ultras & hooligans streetwear