Valhalla Fighting - 14.04.2024 -STORM CLUB

FanaticShop.eu - ultras & hooligans streetwear

 

Přesouváme se do knajpy na nádraží, respektive k Hi...(těch několik teček je psáno záměrně, pan ministr Gross je totiž mistr improvizace a „přizpůsobování zákonů situaci" ovládá úplně na jedničku, takže bych se asi marně dovolával svobody slova), kde pijeme až do zápasu. Čerti už nás nespouští z oči, a tak je nám i telefonický kontakt se sigmáky k ničemu. Pouze jednomu od nás se podaří dostat se s nimi do křížku. Své férovky prohrává, což se pro nás v Olomouci stává patrně tradicí.


Na zápase se domácí fans prezentují dobře, je vidět, že se dost připravovali. Odpalují několik dýmovnic a mají i slušnou choreografii. V sektoru je jich podle mého odhadu dvě stě padesát, nás podle stejného zdroje stovka. Samotný fotbal je stereotyp, zase vyhráváme a mě se chce únavou spát. Asi mě kousla ta pralesní moucha.


Ve stejném duchu byl i náš odjezd. V policejním kordonu jsme odvedeni na nádraží a poté již hajdy domu. Všude mraky čertů.


Autor: BDzL-0 (Sparta)

 

 

Z POHLEDU OLOMOUČÁKA:
1. Sparťané přijíždějí brzy ráno a demolují pizzerii.
2. Po celý den mají hosté spoustu konfliktů s čertama.
3. Jeden sparťan se trhl a vydává se do Zubra. Tam podstupuje tři férovky a i přes tři prohry mu patří velké uznání za projevenou odvahu.
4. Všude spousty pokémonů. Chybí pouze ostřelovači a vrtulník.
5. Pátek = TV Nova.
6. Nízké počty na obou stranách.
7. Na naše poměry předvádíme slušnou choreografii.
8. Po poločase nás to nebaví a jdeme chlastat.
9. Smrt televizi.
10. A.C.A.B.


Autor: Tom/NSC (Sigma Olomouc)převzato z Football Factory č.13


Pro zájemce: jednotlivá čísla FOOTBALL FACTORY v tištěné podobě lze stále pořídit za zvýhodněnou cenu. Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

REKLAMA

FanaticShop.eu - ultras & hooligans streetwear