Valhalla Fighting - 14.04.2024 -STORM CLUB

FanaticShop.eu - ultras & hooligans streetwear


V patnácté minutě se z druhé strany stadionu vyřítí asi třicet olomouckých a směřují k nám. Když jim chceme jít naproti, tak se nás vydává jenom sedm (úplně jsem zkoprněl). Je to vůbec možné? Proto zůstáváme u sektoru, kde je průchod asi na deset lidí. Zmatení čerti po chvíli zjišťují, že jde o Olomoučáky a staví se do průchodu mezi nás. Čerti dostávají pěkně zabrat a chvíli dostávají pěknou mlátičku. Z nás do nich šlo pouze zmíněných sedm, zbytek stál na druhé straně sektoru, div neutekli. Poté PČR vyhání sigmáky ze stadionu a nás drží v sektoru až do konce utkání. Asi pěti Hanákům se ještě daří vtrhnout na hřiště.
Největší stupiditou dne bylo, když jsme v deset večer vylezli z hospody a kuklách utíkáme na benzínku. Vpadli jsme tam se slovy „naval nám prachy, ty kurvo". Slečna za pultem se lekla a zmáčkla alarm. Po chvíli hospodu obklíčí šest policejních aut a kriminálka. Čtyři z nás jdou k výslechu. Na závěr bych chtěl poděkovat našim kamarádům z Neratovic, kteří přijeli přesto, že hráli doma s Budějovicemi.

P.S.: Zlínští hools uznávají svou porážku.

Autor: Sad/The Treatment - Zlín)


Z POHLEDU OLOMOUČÁKA:
Zlínští nás kontaktují už dost dlouhou dobu před utkáním, že prý jestli se nebojíme, tak máme přijet.
Do Zlína dorážíme bez policie a okamžitě vtrháme na stadion u jejich sektoru. Ti nás však čekají v našem. Běžíme k nim tedy přes celý stadion. Když nás domácí vidí, tak někteří takticky mizí, většina však stojí u plotu a čeká. Do cesty se nám staví asi šest policistů, kteří vchod o šíři asi dvou metrů s velkými potížemi ubrání. Asi dvě minuty se s čerty bijeme, ale marně. Z opačné strany se snaží tak tři lidi, ale málo důrazně. Kdyby nám zlínští běželi naproti, psi by asi nestihli zareagovat a mohl z toho být pěkný střet.
Opouštíme stadion s úmyslem dostat se na zlínské z druhé strany. Stlučeme bezpečnostní agenturu, vtrhneme na hrací plochu a přerušujeme tím zápas. Mezitím dojíždí další psi a vyhánějí nás ze stadionu. Před stadionem je s nimi další bitka, kdy inkasuji dost dobré rány. Asi pět našich je zadrženo, jen jeden však končí s paragrafem. A.C.A.B.!


Autor: Koudi/HHZ (Sigma Olomouc)


převzato z Football Factory č.13


Pro zájemce: jednotlivá čísla FOOTBALL FACTORY v tištěné podobě lze stále pořídit za zvýhodněnou cenu. Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

REKLAMA

FanaticShop.eu - ultras & hooligans streetwear