Valhalla Fighting - 14.04.2024 -STORM CLUB

FanaticShop.eu - ultras & hooligans streetwear

Z podchodu se vyřítilo 200-250 domácích chuligánů, kteří během chvíle okolí uklidili od Chorvatů. Ti z nich, kteří neutekli správným směrem, měli jednoduše smůlu. Hlavně jeden z nich, který inkasoval bodnutí nožem. Policie rovněž nabíhá, nikoho nešetří a velmi razantně od sebe odděluje obě strany, které již na sebe jen pokřikují a házejí všechno možné. Chorvati, kteří se zapomněli v městě a při příchodu ke stadionu nic netuší, jsou odměněni domácími pěstmi. Větší skupiny však již chrání policie kordonem.
Poté se již zaplňují oba sektory. V hostujícím může být cca 1.200 lidí, domácích fanatiků je za bránou asi 2.500 a chuligánů je na 500. Domácí se na úvod prezentují jednoduchou, ale vydařenou choreografií, hosté roztahují nad hlavy šály, což dalo také pěkný efekt. V supportu byli aktivnější Maďaři, za to Chorvaté vhazují zapálený bengálský oheň mezi domácí chuligány, čímž vyvolali konflikt s bezpečnostními složkami. Celkově šlo o dost zajímavý zápas a dala se čekat dohra při odvetě ve Splitu.


Autor: Loky (Bulldogs '95 Nitra)


převzato z Football Factory č.13


Pro zájemce: jednotlivá čísla FOOTBALL FACTORY v tištěné podobě lze stále pořídit za zvýhodněnou cenu. Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Fota a video z tohoto zápasu:

 

{youtube}PO450UIj6tI{/youtube}

REKLAMA

FanaticShop.eu - ultras & hooligans streetwear