FREE DOWNLOAD HOOLIGANS GAME ON IOS AND ANDROID

Valhalla Fighting

FanaticShop.eu - ultras & hooligans streetwear

Byl pouze vztyčený transparent proti prezidentovi klubu, povzbuzovalo se málo. Většina byla zklamaná, že neproběhl žádný pořádný konflikt. Nakonec domácí kontaktují hosty a chtějí střet mimo fízlů i stadion. Trnavským se to nezdálo, a tak se domácí chuligáni odhodlali napadnout jejich sektor z boku, kde bylo nejméně policajtů. Pár metrů od sektoru se asi dvacítce domácích chuligánů staví do cesty zhruba stejný počet hostí a vzniká tak krátká, ale dobrá bitka, kterou po chvíli ukončují fízli a berou pár lidí. Po této akcí se již zajímavého neděje a všichni odcházejí domů.
Závěrem snad je, že domácí i hosté si ostudu určitě neudělali, i když počty i support proti minulému vzájemnému zápasu upadly, stále však jde o atraktivní utkání. Přijeli se na něj podívat i dva Němci z Drážďan a Hannoveru, a tak jsme jejich přítomnost využili k objektivnímu zhodnocení: „Na Slovensku jsme již viděli více zápasů, ale tento se nám líbil nejvíce, protože jsme dnes viděli opravdové slovenské fans a hools. Co se týče supportu, byli lepší hosté, domácí působili lépe po hools stránce při bitce. Celkově se nám na slovenských stadionech líbí, je tu levně a nevládne tu taková komerce. Naproti tomu policie u vás používá hodně hrubé síly, namísto lepší organizovanosti."


autor: Loky (Bulldogs 95 Nitra)


Z POHLEDU CHACHARA:
K našim východním přátelům jsem se vydal netradičně autem a se mnou dva kamarádi, z toho jeden totální alkoholik. Po strastiplné cestě, kdy jsme museli čelit defektu a krásné pohraničnici, jsme již v pohodě dorazili do Trnavy. Po alkoholových pretekách a třech hodinách spánku se na nádru schází v sobotním ránu asi šedesátka nejvěrnějších. Doráží ještě jedno auto chacharů, celkově nás tedy je osm. Natěšeni na buldoky odjíždíme do Nitry.
Hned u nádraží proběhne malý incident s fízly a asi po kilometru nám běží vstříc asi dvacet Nitranů. Vzduchem létají kameny a láhve, ale než může k něčemu dojít, vjíždí mezi nás policie a začínající střet ukončuje střelbou z brokovnice. Kdo si myslí, že jde o gumové projektily, je naivka. Další policajt na nás pro jistotu míří samopalem. Raději to balíme a jdeme do hospody, kde asi čtyři hodiny chlastáme.
Řádně upraveni se za zpěvu chorálů a doprovodu zásahovky vydáváme na stadion. U tohoto svatostánku nás překvapí salva šutrů od neviditelných útočníků. Opět se snažíme k Nitranům dostat, zásahovka však je proti. V sektoru se schází asi stovka Trnaváků. O atmosféře ani psát nebudu, bo nevím. O poločase přichází pár domácích dohodnout smír na reprezentaci s Tureckem. Jelikož je znám z koncertu, vměšuji se do debaty a domlouvám střet deset na deset. I když férovky neuznávám, pořád je to lepší jak nic. Chceme jít ven, ale fízli nás nepouštějí. Domácí tedy přichází k nám, v počtu cca 20 hools. Procházejí přes bengy a my jim jdeme vstříc. Mají pásky a strhává se docela dobrá bitka, i když proti páskům se bije trochu hůře než na ruce. Přesto jim to nemám za zlé a jsem rád, že férovka neproběhla. Střet dopadl z mého pohledu minimálně vyrovnaně. Zásahovka jej ukončila asi po minutě a zatkla pouze Nitrany.
Na druhou slovenskou ligu to byl vynikající výjezd. Nitrani se ukázali ve velmi dobrém světle a určité stále patří do špičky slovenských chuligánů. Po návratu do Trnavy jsme opět skvěle zachlastali a poděkování patří všem trnavským za jejich pohostinnost.

autor: „nebezpečný pravicový extrémista" (Baník)

 

převzato z Football Factory č.13

 

Pro zájemce: jednotlivá čísla FOOTBALL FACTORY v tištěné podobě lze stále pořídit za zvýhodněnou cenu. Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

REKLAMA

FanaticShop.eu - ultras & hooligans streetwear