FREE DOWNLOAD HOOLIGANS GAME ON IOS AND ANDROID

Valhalla Fighting

FanaticShop.eu - ultras & hooligans streetwear


Hostující fans nebyli tak vymustrování a vypadali normálně. Asi na severu Německa v Hamburku zase takovou módou není. Hodinu před zápasem se odebíráme na stadión. Zde nás důkladně prošacovala ochranka a nasměrovala do sektoru hostí. Díky nízkému plotu (za ním je ovšem třímetrový příkop) se vlajky rozkládají na atletický ovál a ocitá se zde i naše zelenobílá. Fans St. Pauli je okolo pěti tisíc, takže se ani nevejdou do sektoru, a tak zabírají i vedlejší sektor.
Utkání začalo, stadion zaplnilo 60.000 lidí a my nasáváme atmosféru tohoto zajímavého zápasu. Kotel Bayernu nás však dost zklamal. Během zápasu se moc neprojevoval, ani jednou nevytáhli sektorovku a na tyčích měli jen čtyři velké vlajky. Zaskandovali jen párkrát, zapěli jeden chorál a jinak jen stáli a mlčeli. Při první brance vypustili malý dým a pak ještě jednu, hodně slabou dymovničku (použít ji u nás by bylo na ostudu). Zato hosté se projevovali aktivněji. Pěli jeden chorál za druhým a užili jsme si i zásahu policie, která vyvedla pár zuřivců v barvách St. Pauli, kteří po uniformách házeli pivní flašky. O další vzrušení se postarala tzv. mexická vlna v podání domácích fans, která několikrát oběhla stadion a pokaždé se zastavila o sektor St. Pauli, kde les rukou se vztyčeným prostředníčkem jasné dával najevo, co si hosté o této zábavě myslí.
Fotbal nic moc, špatný rozhodčí (stejně jako u nás) nadržoval mocnějšímu, tj. Bayernu. Za neodpískání jasné penalty proti domácím to od fans St. Pauli pěkně schytal. Pokřik: „Fussball mafia -DFB" mu asi zněl v uších ještě dlouho. St. Pauli prohrálo, zápas skončil a my opouštíme Olympijský stadion a spěcháme domů, již ráno hrajeme na Žižkově.

autor: Štefan (Bohemians)

 

převzato z Football Factory č.13
 

Pro zájemce: jednotlivá čísla FOOTBALL FACTORY v tištěné podobě lze stále pořídit za zvýhodněnou cenu. Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

REKLAMA

FanaticShop.eu - ultras & hooligans streetwear