Valhalla Fighting - 14.04.2024 -STORM CLUB

FanaticShop.eu - ultras & hooligans streetwear


Já s dalším členem BGB sedíme na tribuně a pozorujeme ty svině. Náš kotel je do patnácté minuty prázdný, pak do něho vleze patnáct dětí a řvou samé cipoviny. Volové z Plzně jim odpovídají. Na statku je i dalších šestnáct BGB mimo sektor. Vedle plzeňského kotle postávají tři budějovičtí sharpové, se kterými ukrutní vlci z Plzně kecají jako největší kámoši. Na statku proběhne ještě jedna férovka našeho starého s jedním Klatovákem (remíza). Na výjezd roku vyjelo z Plzně (autobusem) neskutečných dvanáct lidí. O všechno se totiž ten den starali Klatováci (asi dvacet), kterým patří naše uznání. Dozvídám se, že před zápasem dvanáct našich míří k malému pivovaru, kde je třicet hostů. Naši jsou kvůli kriminálce po skupinách. Dva naši před třicetičlennou přesilou popoběhlo do hospody a plzeňští to celý zápas slaví! Jeden BGB sráží jednoho Plzeňáka k zemi o kousek dál, pak je klid.


Závěrem:
Nechejte těch keců, jak jste nám před zápasem volali, že chcete střet! Nás bylo dvacet v hospodě a nikdo nevolal! Jeden od nás volal vám, když jste byli v tom malém pivovaru. Celý zápas jste řvali „Ratíškovice", to jste hrdí na to, že jste zmlátili děti a fotřiky? Přiznáváme, že jste nám volali hodinu po zápase, ale to už jsme mysleli, že jste odjeli a bylo nás jen pět.
Klatováci pak napadají v Máji pět skins a jednu holku. Jinak to, že jsme ten den nešli na stadion nebereme jako naši chybu. Vaši trapnou prosbu vyslyšíme! Na jaře v Plzni. Přijedeme vlakem, zdá se nám topohodlnější! Autobusem je to moc riskantní. Plzeň bez Klatov a Brna = smích!!!


Autor: Tlesky (BGB '99 České Budějovice)

 


Z POHLEDU PLZEŇÁKA:
Do Českých Budějovic se nás vydalo strašně málo a cestovali jsme navíc i ve velmi špatné sestavě, samí mladí smradi. Už po příjezdu na hranice jihočeské metropole na nás odkudsi letí několik kamenů (práce domácích), ty však nikoho z Plzně nezasahují, neboť se všichni schováváme na podlaze autobusu.
Po výstupu na parkovišti jdeme do parku, kde na nás ihned útočí něco kolem sto padesáti gaunerů. Přestože je všude kolem dost fízfů, Budweis hools toho nedbají a jdou do nás. Dostáváme strašně přes držky, i několik fízlů bylo bito. Během této akce přicházíme prakticky o všechny suvenýry, včetně vlajek.
Na stadionu jsme tedy bez jediné zástavy a raději vůbec nefandíme. Zato na domácí sektor je fakt dobrý pohled. Je v něm přes dvě stě fans za několika kvalitními velkými vlajkami, předvádí choreo s balónky na úvod, v průběhu druhého poločasu sestavují z kartónů nějaký obrazec a odpalují i množství bílých dýmovnic.
Po utkání ještě jednou v parku dostaneme a s rozbitými okny odjíždíme domů. Cestou nám ještě několikrát volají, že si to znovu rozdáme, ale o to již skutečně nemáme zájem.
Takhle se Ti to líbí, Gomezi?


Autor: Prcek (Viktoria Plzeň)


Z POHLEDU KLATOVÁKA:
V sobotu zapíjíme svatbu jednoho z nás, do čehož se nám nečekaně zapojují i tři brněnští. Po noční konzumaci se nás na srazu schází 19. Vyčkáváme příjezdu autobusu z Plzně, kde se nachází 13!!! plzeňských a s několikahodinovým předstihem razíme do jihočeské metropole. Tam se nás okamžitě chytá PČR, ale díky naší hbitosti a chytrosti se jich opět i na několik minut zbavujeme. Ihned voláme gaunerům, kteří řvou do telefonu, že nás zabijí a na otázku, kde jsou a zda přijdou, položí telefon. Jdeme tedy do města hledat výčep.
Cestou na statek spatřujeme skupinku asi pěti borců v bomberech a okamžitě na ně nabíháme. Dva z nich, kteří neutekli sice tvrdili, že nejsou budějovičtí, ale bránili se statečné. Poté z dalšího vylezlo, že jich tam bylo osmdesát a že je před pěti minutami rozbili policajti.
Na stadionu nás hezky prohledali a obstoupili sektor ze všech stran. My se bavíme po svém a náš support je jeden z nejlepších v lize. Chorál střídal chorál, dýmovnice, balónky atd. V sedmdesáté minutě sundáváme vlajky a chceme stadion opustit. V tom nám ale tvrdě brání policie a tak začínáme dělat husto. Běhání v sektoru, hra na babu a vrcholem byla bitka šálami, při které už příslušníci hrozili zásahem. Hrozby však nespinili, a tak odmítáme opustit stadion. Nakonec jsme vytlačeni.
Kontaktujeme gaunery a ti již po několikáté pokládají telefony. Cestou domů se dozvídáme, kde budějovičtí popíjejí a okamžitě otáčíme autobus, třicet kilometrů se vracíme a vrážíme do putyky. Jsou tam sice pouze čtyři, ale před několika hodinami nás chtěli zabít a proto dostávají lynč. Po dalších třech hodinách nás kontaktují znovu, jsme však deset kilometrů od Klatov, takže bitku překvapivě odmítáme. Nedivte se tomu lynči, vyzvali jste nás vy, vaše blbost. Proč my bychom měli jezdit vlakem, když vy jste se u nás šest let neukázali, za šest let ani jednou! Smrt vám! Zubní kámen, to je prevít. Ten vám rozbil hubu. V máji.

Autor: Klatováci (Viktoria Plzeň)


převzato z Football Factory č.13


Pro zájemce: jednotlivá čísla FOOTBALL FACTORY v tištěné podobě lze stále pořídit za zvýhodněnou cenu. Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

REKLAMA

FanaticShop.eu - ultras & hooligans streetwear