Valhalla Fighting - 14.04.2024 -STORM CLUB

FanaticShop.eu - ultras & hooligans streetwear


 První půle se nesla za oboustranného dopingu. Na úvod druhého poločasu domácí odpalují dalších osm ohňů a my se prezentujeme deseti. Jakmile dohoří tak přidáváme další těžkou dýmovnici. Přichází, spíše nalétává ochranka, aby dýmovnici uhasila. My jim v tom bráníme a je z toho dobrá bitka. Obě strany inkasují, na což do toho z jiné strany přichází policie. Z počátku ne moc razantně. Brutalita z jejich strany nastala až poté, co byl jeden pes trefen lahví do hlavy.


To už nemáme moc šancí, přesto jsme se ukázali v dobrém světle, ochrance jsme byli nejméně rovnocenným protivníkem. Pár lidí je vyvedeno, jeden má od psů zlomený prst a tři rozbité hlavy. Při bitce řvali domácí „policie ven" - díky, bohužel jim to zkazili Holasovci, kteří řvali „bijte je!".


Potom dostáváme gól a už vůbec nefandíme, až na posledních pět minut a při loučení s hráči. Bohemáci po gólu odpalují dalších šest ohňů, celkem na tomto zápase dvacet pět.
Končí zápas, děkovačky (naším hráčům se moc nechtělo) a jdeme to zapít. Ať žije Slavia.Autor: Petr/Brigate '97 (Slavia)


převzato z Football Factory č.13


Pro zájemce: jednotlivá čísla FOOTBALL FACTORY v tištěné podobě lze stále pořídit za zvýhodněnou cenu. Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

REKLAMA

FanaticShop.eu - ultras & hooligans streetwear